Outfity na pracovní pohovor: první dojem je nejdůležitější

Outfity na pracovní pohovor: první dojem je nejdůležitější

První dojem je bezesporu velmi důležitý. Zvláště pak pokud se jedná o potenciální budoucí práci. Poradíme, jak zaujmout svým outfitem na pracovním pohovoru. Na módních trendech může záviset i váš dojem!

zdroj: pinterest.com

Existuje nějaký univerzální manuál, podle kterého se může žena obléknout na pracovní interview? Samozřejmě, univerzální recept neexistuje. Primárně je nutné přiznat, že záleží na typu práce, o který se ucházíte. Bezesporu však můžeme říci, že oblečení je významnou částí procesu náboru nových pracovníků. I pokud je zde nepsaný dress code, můžete svorně předpokládat, že na administrativní pozici do korporátu rozhodně nemůžete přijít v tričku a šortkách.

1. Námořnická modrá

Chcete si pořídit univerzální pohovorový outfit? S námořnickým modrým sakem nemůžete šlápnout vedle. Skvělý profesionální doplněk outfitu se hodí k džínům, černým kalhotám, košilím a tričkám. Navíc jej nemusíte nosit pouze na oficiální příležitosti, ale skvěle se hodí i na párty a další neformální akce.

Zdroj: Pinterest

2. Malý experiment s knoflíčky

Nenechte se limitovat ve vašich oblíbených košilích. Zdrženlivá nemusíte být ani v barvách. Bílým límečkům totiž už dávno odzvonilo. Experimentovat můžete také s potiskem nebo s textilem. Nebojte se hedvábí ani biobavlny. Přesto byste ale měla myslet na to, aby váš výstřih nebyl příliš vyzývavý a také aby nebyla vidět vaše podprsenka. Na to si dejte pozor především u světlých poloprůsvitných košil a blůz.

Zdroj: Pinterest

3. Kreativita se cení

Kreativním outfitem můžete zaujmout. Nemusíte zrovna experimentovat s barvami, ale především s detaily. Velmi oblíbené jsou například blůzky s motýlkem z mašle, případně perleťovým vzorkováním.

Zdroj: Pinterest

4. Černá klasik

A co více doporučit na dojem. Ženě, která se uchází o nějakou řídící pozici, nic nepřidá na vážnosti více než krásné černé šaty, které doplníte zajímavými silonovými punčochami. Lehké detaily jsou povoleny.

Zdroj: Pinterest

5. Pro chladný podzim a zimu

V těchto outfitech je nutné zakoupit především slim černé kalhoty. K nim pak můžete volně kombinovat vlněné svetříky. Tyto svetry můžete dokonce doplnit zajímavým límečkem či celou košilí. Dodáte tak outfitu oficiální vzhled.

Zdroj: Pinterest

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram