Outletové centrum Fox Town ve Švýcarsku je plné překvapení – větší radost než z módních nákupů jsem však měla z čokolády!

Outletové centrum Fox Town ve Švýcarsku je plné překvapení – větší radost než z módních nákupů jsem však měla z čokolády!

Pokračujeme v mapování evropských outletů, které by měl znát každý milovník módy. 

Kdo má rád luxus, ten si ve Fox town skutečně vybere! Nedávno jsem vám představovala Designer outlet v Parndorfu , který se mi moc líbil a byla jsem s nákupy spokojená, ale Fox Town ve Švýcarsku je poněkud jiný a moje spokojenost byla už trochu menší. Na rozdíl od Parndorfu je zde k dostání méně běžných značek, které jsou cenově dostupné, spíše se Fox Town soustředí na značky extra drahé, luxusní a honosné.

Je pravda, že jsem ještě nikdy neviděla outletový obchod Dolce&Gabbana, Versace, Yves Saint Laurent, nebo Dior, ale také je pravda, že ceny jejich „zlevněného“ zboží opravdu nebyly převratné. Zdálo se mi navíc, že kolekce je několik let stará a když jsem objevila nějaký pěkný trendy kousek, stál v podstatě podobně, jako byla jeho původní cena. Snažila jsem se najít nějaký vyložený „kauf“, ale když už jsem našla něco cenově výhodné a pěkné, byla to třeba obuv velikosti 36 (opravdu mimo mojí velikost) nebo tričko velikosti XXL. Ale aby to neznělo, že outlet je vlastně úplně špatný, tak vám teď představím jeho světlejší stránky. Příjemné prostředí a dobrá čokoláda! Outlet Fox Town se mi líbil v tom smyslu, že je přehledný a člověk se v něm může procházet dlouhé hodiny, aniž by bloudil nebo nevěděl kde je. V den, kdy jsem ho já navštívila, celý den pršelo nebo spíš lilo jako z konve, a já jsem se jen dívala za sklem a těšila se, že jsem schovaná vevnitř. Stačí do outletu ráno vejít a odejít skutečně až večer, není třeba chodit ven. Vše je schované uvnitř, včetně dobré jídelny, kde jsou k dostání hlavně italské speciality, mé oblíbené.

Další pozitivum, které v outletu Fox Town vidím, jsou některé obchody, které jsem navštívila. Velikou radost jsem měla z obchodu The North face, kde jsem koupila nádherné sportovní oblečení na lyže a to za výborné ceny! Pohorky do sněhu jsem koupila v akci za 40 EUR! Skvěle jsem také nakoupila v takzvaném free shop obchůdku, kde byla k dostání čokoláda všech příchutí a balení. Pravou švýcarskou čokoládu jsem si přece musela odvézt domů! A určitě se to vyplatilo, protože si na ní pochutnávám ještě teď. Cestu spojte s návštěvou Lugana nebo Milána. Upřímně nevím, zda je dobrý nápad do Fox Townu vyrazit jen za účelem nakupování. Je to přece jen z ČR několik hodin jízdy a nevím, zda vás outlet uspokojí natolik, že při zpáteční cestě nebudete litovat, že už jedete zpátky a výlet vám mnoho nepřinesl. Proto doporučuji spojit cestu s nějakou vyjížďkou do okolí. Kousek od Fox Townu se nachází překrásné obrovské jezero Lugano a jeho přilehlé město. Obzvláště v létě je zde nesmírně krásně. A pokud jste se ve Fox Townu nenabažily nakupováním, pak můžete vyrazit do Milána, které je od outletu kousek. Tam vám mohu zaručit, že skutečně dobře a originálně nakoupíte! Miláno je nakupovací fantazie! Ale o tom zas příště v jiném článku!

 

Zdroj obrázků: Foxtown.ch

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram