PANDORA představuje novou kolekci ke Dni matek

PANDORA představuje novou kolekci ke Dni matek

Pandora představuje svou kolekci ke Dni matek 2024 pod záštitou kampaně BE LOVE. Tato iniciativa vyzývá k  tomu, aby láska byla nejen citem, ale i činem – nejen na Den matek, ale každý den.

Kolekce Pandora Moments  se rozrůstá o nové šperky, které jsou vyjádřením díků matkám a mateřským postavám v našem životě. Je to oslava  lásky, kterou nám poskytují od úplného začátku. Inspirací pro nové kousky je růže, symbol plný významů. 

„Růže se svým nádherným květem a silným trnitým stonkem se stala kulturním symbolem,“ říkají kreativní  ředitelé Pandory A. Filippo Ficarelli a Francesco Terzo. „Růže mají svůj vlastní symbolický jazyk, který vypráví o  lásce, přátelství a vztazích, které si vážíme.” 

Inspirace kombinací krásy a síly vedla k vytvoření unikátního páru stříbrných náušnic, které zdobí rozkvétající růže  s trnitým stonkem, jež se elegantně ohýbá kolem ucha. Dalším výrazným kouskem je odvážný, velký přívěsek ve  tvaru růže, jehož vrstvené okvětní lístky dodávají hloubku a jsou posety třpytivým pavé. 

Nový trojrozměrný přívěsek růže prozkoumává barevnou symboliku, ručně malovaný průsvitnou růžovou nebo  žlutým smaltem na plastických okvětních lístcích. Kolekci doplňuje nová verze ikonického hadovitého řetízkového  náramku Pandora, tentokrát s zapínáním inspirovaným růží, které poskytuje dokonalé plátno pro aranžování  šperkové kytice ke Dni matek.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram