Pandora představuje novou kolekci PANDORA ESSENCE

Pandora představuje novou kolekci PANDORA ESSENCE

Pandora s potěšením oznamuje uvedení nové kolekce PANDORA ESSENCE, která je charakteristická svými organickými  konturami a sochařskými formami. Inspirována volně plynoucími formami přírody, tato kolekce nabízí svobodu začlenit  přírodní formy a plynulé linie do každodenního stylu. Kolekce odkrývá zcela nový designový přístup, který je pro značku  průlomový.

 

Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli, viceprezidenti pro kreativní řízení ve společnosti Pandora, říkají:

„Jsme velmi  nadšeni, že můžeme představit novou kolekci s výrazně organickou estetikou. S PANDORA ESSENCE chceme  reprezentovat myšlenku svobody, zatímco tvoříme smyslné designy, které vybízejí k doteku. Příroda byla důležitou  inspirací, ale chtěli jsme to posunout do specifičtějšího směru, který navazuje na DNA značky Pandora. “ 

foto: PANDORA

Kolekce nabízí širokou škálu dynamicky tvarovaných náušnic, včetně kulatých huggie, organicky tvarovaných  kruhových náušnic a kapek s barokními kultivovanými perlami, které kombinují odvážné a minimalistické styly. Prsteny  a náhrdelníky z kolekce jsou ideální pro vrstvení, mezi hlavní kousky kolekce patří organicky tvarovaný prsten na  vrstvení, náhrdelník s kultivovanými perlami typu collier a organicky tvarovaný náhrdelník se sponou ve tvaru písmene  T.  

foto: PANDORA

Nová kolekce o padesáti kusech je pečlivě vyrobena z odolných materiálů, jako je sterlingové stříbro a 14karátové zlacení,  které doplňuje kvalitní řemeslné zpracování a kultivované perly. 

Pro prezentaci kolekce PANDORA ESSENCE si Pandora udržuje spolupráci s vizionářskými fotografkami, sestrami Tanyou a  Zhenyou Posternak. Tyto renomované umělkyně jsou známé svým unikátním narativním přístupem a jejich kampaňové  snímky dokonale ilustrují šperky, které jsou dynamicky stylizovány tak, aby odrážely osobitý styl nositelky. Kromě obrázků od  sester Posternak doprovází kolekci také fotografie Craiga McDeana s modelkou Jocelyn Corona, které navazují na dříve  spuštěnou kampaň BE LOVE.

foto: PANDORA

 

foto: PANDORA

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram