Pandora představuje valentýnskou kolekci, která vás chytne za srdce

Pandora představuje valentýnskou kolekci, která vás chytne za srdce

Letošní valentýnská kolekce šperků značky Pandora se soustředí na drobné projevy lásky v okamžicích všedního života, které navždy zůstávají těmi nejcennějšími a uchováváme si je v paměti.

 

Hlavním symbolem se letos stal visací zámek a klíček, který darujete milované osobě

V této náročné době jsou to právě drobné projevy lásky, díky nimž se cítíme nejvíce ceněni a jejichž připomínku chceme mít stále při sobě. Speciální pozornost, jež něžně sděluje, že „to je to, co pro mne znamenáš“, nám umožňuje oslavovat lásku ve všech jejích podobách a ukázat těm, kteří jsou pro nás důležití, jak moc nám na nich záleží. Společnost Pandora k oslavě těchto drobných projevů lásky navrhla oddělitelný visací přívěsek Zámek a klíč, jehož design umožňuje zachytit naše nejkrásnější vzpomínky, které si pak v této podobě všude nosíme s sebou.

Design visacího zámku symbolizuje věčnou lásku a funguje na opravdu kouzelném principu: uzamknete jej klíčem, který darujete tomu, koho milujete. „Nový oddělitelný visací přívěsek Zámek a klíč zdůrazňuje pouta vztahů a symbolizuje uzamčení vzácných vzpomínek na lásku, které si pak nosíte v tomto přívěsku stále při sobě,“ uvedli Filippo Ficarelli a Francesco Terzo, kreativní dvojice stojící za designy značky Pandora.

valentyn.jpg
Visací přívěsek Visací zámek s klíčem - 2 049,00 Kč

Zámek, nabízený ve stříbře, v unikátní směsi kovů pozlacené čtrnácti karátovým zlatem nebo v unikátní směsi kovů pozlacené též čtrnácti karátovým růžovým zlatem, je výjimečný hybrid mezi přívěskem, visacím přívěskem a klipem a připojuje se k novému motivu volně stylizované kresby srdce se svým posláním oslavit lásku ve všech jejích podobách a všude na světě. Kolekce rovněž nabízí tradiční symboly lásky, patří sem motiv volně stylizované kresby srdce, který je zpracován do náhrdelníku a pár náušnic v úchvatné kombinaci stříbra, opět čtrnácti karátovém pozlacení růžovým zlatem a kamenů. 

  

Prsten Srdce nepravidelného tvaru - 999,00 Kč 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram