Pandora uvádí novou limitovanou edici přívěsků na podporu organizace UNICEF

Pandora uvádí novou limitovanou edici přívěsků na podporu organizace UNICEF

Nový visací přívěsek z limitované edice ve tvaru květiny, na které je vyrytý text „learn, grow, love“, byl navržen tak, aby připomínal, že i v tom nejméně očekávaném prostředí mohou vyrůst krásné, silné květiny. 

Na počest Světového dne dětí, který připadá na 20. listopad, přichází tento měsíc na trh nový přívěsek z limitované edice Pandora pro UNICEF Dvojitý visací přívěsek Rozkvetlá květina jako projev dlouhodobého partnerství společnosti Pandora a organizace UNICEF.  399 Kč z každého zakoupeného přívěsku Charm for change (Přívěsek pro změnu) bude věnováno na programy UNICEF po celém světě, které dávají dětem šanci prospívat a pomáhají vytvářet svět, kde děti vyrůstají s nadějí na lepší budoucnost. 

Každý může rozkvést a plně rozvinout svůj potenciál, dostane-li ve vhodný čas, péči a příležitost. Hlavní návrháři Francesco Terzo a A. Filippo Ficarelli vysvětlují: „Vzhledem k tomu, že podporujeme mladé lidi v jejich vzdělávání, představuje květina to, co každý z nás může učinit, aby dítě rozkvetlo a naplno rozvinulo svůj potenciál. ‚Rozkvět‘ je pro tento design velmi důležité slovo, neboť je inspirován rozkvětem navzdory nepřízni osudu.“ 

V celosvětovém měřítku 22 % mladých lidí ve věku 15–24 let nemá zaměstnání ani se neúčastní vzdělávání nebo odborné přípravy, přičemž 68 % z nich tvoří dívky a mladé ženy. Prostřednictvím kolekce Přívěsky pro změnu podporuje Pandora programy UNICEF v oblasti vzdělávání, osobního růstu, rovnosti žen a mužů, občanské angažovanosti a zvyšování povědomí o právech a hrdě tak činí již od roku 2019. Společnost Pandora hromadně podporuje děti po celém světě, aby získaly vzdělání, které si zaslouží a přístup ke světlejší budoucnosti. Za každý zakoupený přívěsek z kolekce Pandora pro UNICEF bude moci UNICEF zakoupit například 6 školních tašek, 500 tužek nebo 10 sešitů do třídy. 

Prostřednictvím kolekce Přívěsky pro změnu se mohou fanoušci značky Pandora spojit a umožnit dětem po celém světě, aby se věnovaly svým vášním a naplnily svůj potenciál. Podpořte Světový den dětí, navlečte si Přívěsek pro změnu a pomozte UNICEF zajistit, aby každé dítě nejen přežilo, ale i prospívalo. Zapojte se do diskuse a vyjádřete podporu prostřednictvím těchto hashtagů: #PandoraForUNICEF s #CharmsForChange

foto: se svolením Pandora

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram