Pánové, v létě je čas na doplňky

Pánové, v létě je čas na doplňky

Kdy jindy než během letních dní, by totiž byla ta správná doba na náramky, hodinky, sluneční brýle a pochlubení se svým tetováním?!

V zahraničí běžná praxe, u nás stále jen dojem, že doplňky nosí homosexuálové. Věříme, že se vším pomůže čas a že jednou i v České republice padne tento mýtus. Dnes se k tomu budeme snažit dopomoci. Dřevěné náramky, korálkové a kožené představují top trojku mezi pánskými doplňky. Doba náušnic je totiž aktuálně passé a doba řetízků na tom není o moc lépe. Náramky tak dnes (společně s hodinkami) vedou. Dá se s nimi pořádně vyhrát, někteří muži preferují jen jeden jako doplněk k hodinkám, jiní jich na zápěstí navléknou rovnou několik. Můžeme dokonce říci, že u mužů více než u žen v létě 2016 vládne jejich vrstvení. Není důvod se ho bát a nedá se pokazit. Stačí se držet barev, které byly použity do hlavního oblečení a jim příbuzných odstínů. 

Kromě náramků je léto časem slunečních brýlí. V tomto ohledu panuje na českých ulicích nešvar, že muži nosí sportovní sluneční brýle k jakémukoli oblečení. Pokud se chystáte na horský výšlap nebo cyklovýlet, pak proti nim nic nenamítáme, ale na každodenní nošení se bezpochyby daleko více hodí klasické sluneční brýle bez sportovního zúžení kolem spánků. Pokud jako muž doplňkům holdujete a neřešíte, co si kdo říká, zkuste během letošního léta také klobouk.  

theidleman.com ; pratexto.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram