Pánské jarní módní doplňky Louis Vuitton jsou pro muže s duchem cestovatele!

Pánské jarní módní doplňky Louis Vuitton jsou pro muže s duchem cestovatele!

Muž značky Louis Vuitton je nomád, ať již je doma či na cestách

Ty, které si muž Louis Vuitton vybírá ze sezonních kolekcí nadčasových kousků Louis Vuitton nebo zklasického sortimentu značky, mají vždy mužný styl a jsou z kultovních materiálů (Monogram, Damier) či vzácných kůží (Nomade, Taiga, Utah) siniciálami LV.

Peněženky, diáře, klíčenky nebo pouzdra na různé technické vymoženosti ? Vybere si každý muž, který ocení kvalitu těchto diskrétních společníků. Malé kožené doplňky Louis Vuitton prozrazují dokonalost svého zpracování vkaždém detailu, ve výběru materiálů, propracovaných hranách a ohybech, povrchové úpravě. Všechny doplňky jsou robustní, odolné, dělané na to, aby svému majiteli dělaly radost celý život. Lze je navíc personalizovat různými způsoby, iniciály, horká ražba, jmenovky… To vše znásobuje pocit exkluzivity a luxusu.

Muž značky Louis Vuitton má rád elegantní věci, vždy je dokonale upraven a „vyzbrojen“ doplňky ? USB zmatné oceli, sponami na bankovky a manžetovými knoflíčky. Tento muž má také rád popkulturní styl šperků se stylizovanými motivy. Svůj vzhled umocňuje šály a šátky z vzácné směsi hedvábí, lnu nebo kašmíru vsezonních či kultovních vzorech (modrý Damier a khaki Leopard). A čím korunuje svůj pěstěný vzhled? No přece slunečními brýlemi v dokonalém designu, které jsou vyrobené ztěch nejmodernějších a technicky progresívních materiálů.

 

Zdroj obrázků: Louis Vuitton

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram