Pánské podzimní doplňky v přírodních barvách dodají eleganci

Pánské podzimní doplňky v přírodních barvách dodají eleganci

Vraťte se po rozmarném létu do kanceláře ve velkém stylu. Doplňte svou podzimní garderobu o kousky, které nezestárnou. Doplňky v přírodních barvách navíc v těchto měsících skvěle padnou prakticky k čemukoliv. 

foto: pexels

Do ruky i na záda

Podzim je jedinečný v tom, že nám nabízí krásné barvy přírody. Od nich se můžete odrazit a stylizovat si svůj šatník k pefektně padnoucím doplňkům. Začít můžete výběrem aktovky, pánské tašky nebo batohu přesně podle toho, jaký styl vyznáváte. Sáhněte po tašce, která doplní vaše módní sebevyjádření.

pánská aktovka Wittchen 19.029 Kč (dostupné na wittchen.cz)

Batoh TRAVELITE 966 Kč (dostupný na eobuv.cz)

Elegantní, sportovní nebo klasický?

Novou podzimní obuv zvolte takovou, která vás zachrání před měnícím se počasím i sezónním vkusem. Klasikou, která se neokouká, jsou semišové chelsea boots. Vyberte si je v některé z typických podzimních barev, abyste doladili aktuální outfit. Ještě elegantnější variantou jsou perforované oxfordky. Vtipnou mladistvou možnost pak představují tenistky v jedné výrazné barvě.

černé pánské polobotky 2 490 Kč (dostupné na kazar.com)

pánské boty 3 849 Kč (dostupné na wittchen.cz)

Drobnosti pro velký styl

Zapomenout byste neměli ani drobné doplňky, jako jsou pásky, peněženky a čepice. Nakonec právě drobnosti upevňují celý styl. Podzimní bekovky jsou sázkou na jistotu a sluší téměř každému. K tomu zvolte svetr ve stejném odstínu a máte vyhráno.

pánská bekovka 359 Kč (dostupné na reserved.com)

pánská čepice 179 Kč (dostupné na bonky.cz)

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram