Paul&Joe v decentních vzorech a cihlové oranžové - RTW S/S 15

Paul&Joe v decentních vzorech a cihlové oranžové - RTW S/S 15

Estetická 70. léta doplněná o klasický šarm pravé Pařížanky... Kolekce ze vzorovaných maxišatů i každodenních outfitů. Paul&Joe je inspirací pro všechny! 

Jarní kolekce jasně inspirovaná siluetami i vzory v módním průmyslu úspěšnými 70. léty. Sama návrhářka přiznala, že se inspirovala módou za doby své babičky a také výletem do Saint-Tropez. Trendy udávají květované bohémské maxišaty, klobouky inspirované hippie stylem i teplé high-waisted kalhoty. 

 

 

Kolekce vychází vstříc všem věkovým kategoriím. Modely byly určeny jak mladším ročníkům, tak i elegantním dámám. Všechny ženy by je dokázaly obléci vkusně a s elegancí. Díky používaným barvám jako byly odstíny béžové, hnědé, cihlově oranžové, žluté a tmavě modré, jde jednotlivé kousky kombinovat napříč kolekcí bez obav, že se k sobě nebudou hodit. Kolekce je barevně i střihově jednotná a ucelená, tedy synonyma pro jednoduché kombinování!  

 

Móda Paul&Joe je elegantní a sofistikovaná. Více než bláznivé úlety se nám hodí jako buisness fashion, ale opravdu stylová! Elegantní kalhoty společně s šifonovými košilemi zapnutými až ke krku, stejně tak žíhané sukně, ale i uvolněné šaty na procházku po rozpálené pláži.

 

 

A co by vám z kolekce rozhodně nemělo uniknout?

Kouzelná propojení drobných a větších vzorů v tmavě modré
 

Retro proužky a hnědé doplňky 
 

Zdroj: style.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram