Péče o pleť nové generace značky Olay

Péče o pleť nové generace značky Olay

Olay Regenerist CC krém navazuje na úspěch BB krémů.

Představujeme nový CC krém vyvinutý předními vědeckými kapacitami v oblasti dermatologie a péče o pleť. OLAY REGENERIST CC krém proti předčasnému stárnutí s SPF 15 je novým sofistikovaným pomocníkem a bez debat králem korektivních přípravků. Díky němu si mohou ženy okamžitě dopřát nejen pohled na svou dokonalou pleť, ale těšit se i z jejího perfektního barevného odstínu.

Nový Olay Regenerist CC krém pracuje trojí silou:
okamžitě pleť zdokonaluje
vyrovnává tón pokožky
viditelně omlazuje

Olay Regenerist CC krém navazuje na úspěch BB krémů, které si v posledních letech získávají stále více příznivců. První BB krém vznikl v Koreji a Asie je také kolébkou celé řady dalších poznatků o pleti a kosmetických inovacích. Bez nadsázky lze říci, že to, co spatří světlo světa v Asii, brzy přichází i do Evropy coby revoluční trend v péči o pleť.

Obliba CC krémů souvisí mj. i s trendem umísťování svých aktuálních fotek na sociální sítě. Každý na nich chce vypadat úžasně, ale moderní HD rozlišení dovede odhalit i tu nejmenší chybičku. Proto je skvělé, když nemusíte pořád myslet na to, zda vypadáte právě teď perfektně – CC krém je vaší dokonalou pojistkou!

Nový Olay Regenerist CC krém spojuje pleťový korektor s hybridním přípravkem péče o pleť. Korektor s koncentrovanou formulí řady Olay Regenerist poskytuje pleti maximální komfort a vyhlazující efekt.

50 ml  825 Kč 

Zdroj:fann.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram