Pečujte o podpaží s deodoranty fenjal

Pečujte o podpaží s deodoranty fenjal

Nejen spolehlivou ochranu, ale také tu nejjemnější péči o citlivou pokožku podpaží poskytují deodoranty a antiperspiranty značky fenjal. Najdete mezi nimi i velmi šetrné přípravky bez hliníkových solí a alkoholu.

Pravidelně ji holíme nebo epilujeme a pokoušíme antiperspiranty, které sice dobře chrání před potem a zápachem, ale ne vždy jsou k ní dostatečně šetrné. Velmi citlivá pokožka si rozhodně zaslouží naši pozornost a mimořádnou péči. Deodoranty a antiperspiranty fenjal obsahují nejen účinné složky bránící pocení, ale také pečující ingredience jako allantoin, panthenol a různé přírodní extrakty nebo oleje. Ty pokožku zklidňují, zjemňují a hydratují. I nejcitlivější kůže se sklony k podráždění s nimi bude v dobrých rukou.

Ve spreji nebo s kuličkou

V nabídce značky fenjal najdete antiperspiranty a deodoranty tří typů. Patří mezi ně aerosolové spreje v plechové lahvičce s rozprašovačem, krémové kuličkové deodoranty (tzv. roll-on) a natural spreje ve skleněné lahvičce s pumpičkovým rozprašovačem.

          

 

Vybrat si můžete přípravky z různých produktových řad – snadno tak vůni svého deodorantu nebo antiperspirantu sladíte se zbytkem vaší tělové péče, aby se jejich parfemace navzájem „nebily“.

Řada Classic – smyslná orientální vůně,
řada Sensuous – neodolatelný buket růží, 
řada Sensitive – jemná ovocná vůně.

Bez aluminia a alkoholu

Patříte mezi zastánce co „nejčistějšího“ složení veškeré své kosmetiky? Mnoho žen se dnes záměrně vyhýbá antiperspirantům s obsahem hliníkových solí, protože jsou přesvědčeny o jejich škodlivých účincích na náš organismus. Ačkoliv zmíněné obavy stále nebyly vědecky podloženy, značka fenjal myslí i na tuto skupinu zákaznic.

Deodoranty bez aluminia zcela nezamezí pocení, ale díky dalším účinným složkám zabrání množení bakterií v podpaží a vzniku nepříjemného zápachu. 

Krémový kuličkový deodorant fenjal Sensitive Deo roll-on pak neobsahuje ani alkohol (konkrétně složku ethylakohol), díky čemuž je ideální volbou pro ženy s velmi citlivou a reaktivní pokožkou, která se po použití běžných deodorantů často projevuje svěděním a pálením.

Deo přípravky fenjal koupíte v síti FAnn parfumerií (a na e-shopu fann.cz), dm drogerií, hypermarketů Globus a u vybraných nezávislých prodejců za doporučenou cenu už od 85 Kč.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram