Pestrý jídelníček ve stylu babího léta

Pestrý jídelníček ve stylu babího léta

Tyčinky FIT – chutná svačina vždy, když nemáte po ruce čerstvé ovoce.

Léto je nenávratně pryč a každý z nás si určitě všiml, že večery a rána už jsou chladnější. Díky rozdílům teploty také pomalu přicházejí ke slovu podzimní rýmy, o aktuální nákazové situaci ani nemluvě. Chcete zůstat fit? Zásobujte své tělo dostatečnou dávkou vitamínů. Využijte k tomu plody našich zahrádek, které zrovna dozrály. Jablíčka, hrušky nebo švestky jsou nejen chutné, ale obsahují i mnoho zdraví prospěšných látek. Pokud zrovna nemáte čerstvé ovoce k dispozici, sáhněte po některé z ovocných příchutí cereálních tyčinek Fit.

Tyčinky značky Fit přináší na trh česká společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina. Z původní nabídky klasických müsli tyčinek se v průběhu 30 let portfolio výrazně rozšířilo. Prostor dostaly aktuální výživové trendy i speciální tyčinky vyvinuté pro děti nebo aktivní sportovce. Zdravou, chutnou a vyváženou svačinku tak pod značkou Fit najde opravdu každý. A které z nich si nejlépe vychutnáte v krásném babím létě?

Pokud patříte mezi milovníky vitamínových bomb v podobě ovocných a zeleninových nápojů, neměla by vaší pozornosti uniknout tyčinka Fit Smoothie, třeba v podzimních příchutích jablko + mrkev + pomeranč a červená řepa + černý rybíz. Tyčinky jsou přirozeně bezlepkové, mají vysoký obsah vlákniny, neobsahují přidané cukry ani tuky, a to včetně toho palmového. Hodí se také jako svačina pro děti.

Babím létem se nese vůně švestek, vynikajících koláčů a povidel. Co si dát švestky ve trochu zdravější podobě, jako je například tyčinka Fit Protein švestka + brusinka. Tyčinka obsahuje významné procento kvalitních bílkovin, sacharidy i zdravé tuky. Oceníte jí při sportování, pro následnou regeneraci a pokaždé, když vám dochází energie.

Mlsat s nádechem podzimních plodů můžete i s klasickými müsli tyčinkami Fit. Jsou bohaté na vlákninu, která prospěšně působí na vaše trápení, obsahují kvalitní sušené ovoce a cereální složku. Vyzkoušejte třeba oblíbenou Fit müsli šťavnatou ve variantě bez polevy nebo s jogurtovou polevou nebo tyčinku s hruškovou příchutí. Pokud preferujte bio kvalitu, hodí se právě pro vás Fit müsli bio ve variantě jablko.  

Podzim se sice blíží, ale s dobrou výživou se nemusíte bát ani podzimního splínu ani nepříjemných rýmiček a nachlazení. Vsaďte na kvalitní suroviny a nezapomínejte ani na kvalitní svačinku Fit, kterou můžete mít vždy snadno po ruce. Další informace o kompletním portfoliu značky Fit naleznete na webových stránkách www.tycinkafit.cz.

 

SOUTĚŽ O TŘI KRABICE FIT TYČINEK NAJDETE NA NAŠEM FACEBOOKOVÉM PROFILU MÓDA.CZ

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram