Pět beauty trendů pro jaro 2023

Pět beauty trendů pro jaro 2023

Týdny módy přinesly další várku trendů, která bude provázet jarní měsíce. Podívejte se na intenzivní vlnu grunge stylu od New Yorku, přes Londýn, Milán až po Paříž. Tyto beauty trendy vás budou bavit.

Roberto Cavalli jaro 2023 / foto Imaxtree

Nejpozoruhodnější trendy pro vlasy, líčení i nehty přinesly aktuální týdny módy a s nimi spoustu inspirace, co nás na jaře čeká.

Metalické líčení

Hlavní maskérka přehlídky Chloé na modelkách představila líčení horních víček se stříbrnými záblesky. Módní dům Chloé byl jedním z mnoha, který pro jaro 2023 zvolil metalické oční stíny. Někteří se přiklonili k odstínům zelené, jiní zlaté, metalické záblesky však byly jistotou.

 Chloé jaro 2023 / foto: Imaxtree

Piercing na několik způsobů

Módní mola v září rozhodně překvapila množstvím různých piercingů a úprav obličeje modelek a modelů. Návrhářka Rebecca Minkoff zvolila běžnou variantu piercingů, zatímco maskérka speciálních efektů Alexis Stone nenechala modelkám v rámci přehlídky značky Balenciaga žádnou část obličeje nedotčenou. Hroty vyčnívající z tváře, cvočky lemující obočí i vypouklé kuličky na čele modelek poutaly pozornost.

Posterl Girl jaro 2023 / foto: Imaxtree

Objem a střih ala 70. léta

Je to tak, účesy ze sedmdesátek jsou zpět a na jaře získají svůj prostor. Maximální vlasový objem s natočenými konečky ven, varianta vyfoukaného mikáda s ofinou, ale také elegance ala Cher, jsou tím, co bude určovat vlasové jarní trendy.

Paul Costello jaro 2023 / foto: Imaxtree

Zesvětlené obočí

Odvážný a zároveň krásný vzhled přináší nový hit módních mol – odbarvené obočí. Odbarvené vlasy sice rovněž provázely přehlídky pro jaro 2023, vedle toho však trend zesvětleného obočí působil méně výrazně. O odstín nebo dva světlejší obočí, než je přirozená barva vlasů modelek, dala vyniknout obrysům obličeje a svěží pleti její nositelky.

No 21. jaro 2023 / foto: Imaxtree

3D manikúra

Tento trend zaujme zejména ty největší fanoušky umění zvané manikúra. Na přehlídkách bylo k vidění mnoho výrazných trendů včetně gelových bublinek a visících řetízků z nehtů. To vše je důkazem, že 3D ozdoby na nehty jsou momentálně v kurzu. Vyzkoušejte ty mírnější nebo se rovnou vrhněte na ty extravagantnější.

Priscavera jaro 2023 / foto: Imaxtree

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram