Pět kabelek, které by momentálně měla vlastnit každá žena

Pět kabelek, které by momentálně měla vlastnit každá žena

Zatímco styl se neustále vyvíjí a mění, investice do jedné správné věci vám může ušetřit čas i peníze. Proto je důležité, vybrat si tu správnou kabelku. Pokud o ni totiž budete správně pečovat, vydrží vám celý život. 

1. Prošívaná taška

Pokud chcete vědět, jak poznat dobrou investici, musíte se podívat do minulosti. Například prošívaná kabelka od značky Chanel (konkrétně no. 2.55) slaví úspěch již od padesátých let minulého století. Zůstává oblíbená každou dekádu a dalo by se říci, že její obliba neustále roste. Pokud ale nechcete utratit jmění zrovna za Chanel, můžete zvolit o trochu levnější variantu například od módních domů Gucci, Moschino, Marc Jacobs či Chloe.


Zdroj: Pinterest

2. Taška, do které se vejde vše

Must-have pro všechny, které nemohou vyjít ven bez veškerých nezbytností! Ať už je to vaše oblíbená kniha, kosmetická taštička nebo náhradní svetr. Do této tašky se vám vejde vše a nemusíte si tak lámat hlavu s tím, co si vzít s sebou a co nechat doma. 


Zdroj: Pinterest

3. Kabelka přes rameno

Perfektní každodenní taška vhodná do práce i na zábavu. Tento typ kabelky budete pravděpodobně nosit nejčastěji, proto doporučujeme vložit do výběru více času a peněz. Nikdy nešlápnete vedle s neutrálními barvami a designerskými monogramy. 


Zdroj: Pinterest

4. Večerní psaníčko

Nezáleží na tom, jaké máte povolání nebo jaký životní styl vedete, večerní psaníčko se vám bude hodit vždy. Stále více značek navíc vytváří návrhy vhodné jak pro denní, tak večerní nošení. Nemusíte se proto omezovat v tom, nosit vaše psaníčko jen na speciální večerní příležitosti. 


Zdroj: Tumblr

5. Plátěná taška

Nejen, že jsou eko friendly a extrémně pohodlné, ale navíc jsou nenáročné na údržbu. Designérské značky se doslova předbíhají s návrhy, proto jsou k vidění téměř v každém butiku. Nejlepší na této tašce je, že ji můžete nosit kamkoliv - na pláž, do obchodu nebo na obyčejnou procházku městem. 


Zdroj: Pinterest

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram