Pět žhavých jarních parfémových novinek, kterými můžete na Valentýna obdarovat svého partnera!

Pět žhavých jarních parfémových novinek, kterými můžete na Valentýna obdarovat svého partnera!

Myslíte si, že by váš protějšek měl rozhodně změnit vůni? 

Parfém Dior Homme Cologne voní citrusovými plody i květy. Pánská řada parfémů Dior Homme měla premiéru v roce 2005. Od té doby se dočkala několika pozměněných podob. Jedna znich, Dior Homme Cologne z roku 2007, se letos na jaře dočká zbrusu nové varianty. Krystalicky čistý design flakónu ukrývá vůni bergamotu. Po ní následuje aroma květin grapefruitu a vše je zakončeno pižmem.

Parfém Gentleman Only od Givenchy nabízí zajímavý mix přísad Givenchy, Gentlemen Only. Dřevitá vůně Gentlemen Only je moderním zpracováním parfému Givenchy Gentlemen z roku 1974. První závan připomene zelené mandarinky, růžový pepř, muškátový oříšek a listy břízy. Následně se dostaví vůně pačule, vetiveru a cedru. Gentlemen only doznívá pomocí dýmu a pižma.

Díky parfému můžete mít doma vlastního Beckhama! David Beckham, Urban Homme. Následovník řady David Beckham Homme přichází hned na začátku letošního roku. Čím Vás Urban Homme zaujme? Nejprve si vás získá aromatem mandarinky, zeleného jablka a tymiánu. Poté rozhodně levandulí, květy fialek a ananasem a stylový parfém „dovoní“ jantarem, semišem a cedrem.

Udělejte ze svého partnera díky parfému Gucci sebevědomého muže! Gucci, Guilty Black Parfém Guilty Black z módního domu Gucci láká k provinilému potěšení, nebo chcete-li ke „ guilty pleasure“. Začne svádět pomocí levandule a zeleného koriandru, srdci neodoláte díky květům pomerančovníku, neroli a zelené vůni a než se dostanete k pačuli a cedru, jste už zcela v pasti Guilty Black. Parfém Extreme od Bvlgari dodáva mužům smyslnost – pozor na předávkování!

Bvlgari, Extreme. Nová vůně Bvlgari pro muže? Extreme, je dalším adeptem na valentýnský dárek. Nejdříve ucítíte růžový grapefruit, bergamot a výtažek z kaktusu. Eleganci dodají bílé frézie, guatemalský kardamom a jantar. Intenzivní vůni zakončuje vetiver z Haiti, benzoin z Laosu a aroma dřeva.

 

Zdroj obrázků: Fragrantica.com, oficiální materiály parfémů značek

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram