Písecký víkend módy a designu 2023 láká na módní přehlídku udržitelné módy a design market

Písecký víkend módy a designu 2023 láká na módní přehlídku udržitelné módy a design market

Módní přehlídka udržitelných módních značek jaká nemá v jižních Čechách obdoby a design market s volným vstupem v Palackého sadech, to jsou hlavní lákadla Píseckého víkendu módy a designu. 

Akce proběhne 19. a 20. května 2023 a koná se za podpory města Písku. 

Páteční večer pak bude patřit velkolepé módní přehlídce v kulturním domě. Na mole v netradičních rolích zazáří vedle modelek i známé herečky Natálie Halouzková, Michaela Tomešová, Tereza Vítů nebo Alena Doláková. Speciálním hostem je modelka a propagátorka udržitelného životního stylu Jitka Nováčková. Známé tváře chtějí svou účastí podpořit české módní značky a poukázat obecně na téma udržitelnosti. Své kolekce představí Lay Sedláková, Dana Bezděková, Ecstatic, Bigbros, Cirkulo, Segriidentity, Tonak, Justlove, Mybelka, Kaftanlicious, byMirasha a Šárka Strnadová. Módní přehlídku v takto exkluzivním složení si prostě nesmíte nechat ujít.

 

Zdroj: se svolením PVMD - Veronika Poláková

Sobotní design market zaplní Palackého sady stánky s módou, přírodní kosmetikou, keramikou, koženými a lněnými produkty, svíčkami a bytovým designem. Gastro zóna nabídne dobroty z lokálních surovin a Aperol chill out zónu. Připraven je i bohatý doprovodný program včetně malých módních přehlídek, venkovního barber shopu, zábavných aktivit pro děti a dalších vystoupení. Novinkou jsou workshopy a přednášky předních odborníků na udržitelnost - v čele s Kamilou Vodochodskou, Lucií van Koten nebo Lilií Khousnoutdinovou. Výtěžek ze vstupného podpoří Nadační fond Propolis 33.

 

Zdroj: se svolením Kamila Vodochodská 

Design market - Palackého sady v Písku, vstup zdarma 20. května od 10:00 do 20:00

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram