Písecký víkend módy a designu 2023 navštívily i české herečky věnující se tématu udržitelnosti

Písecký víkend módy a designu 2023 navštívily i české herečky věnující se tématu udržitelnosti

Písecký víkend módy a designu 2023 nabídl v pátek a v sobotu místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku předních udržitelných módních značek a designérů a výběrový design market. Na akci zavítalo téměř 4 000 tisíce lidí.

Páteční módní přehlídka v kulturním domě byla jedinečná tím, že se na mole představily vedle klasických modelek i české herečky a influencerky věnující se tématu udržitelnosti.  Diváci mohli obdivovat půvaby Michaely Tomešové, Natálie Halouzkové, Terezy Vítů, Aleny Dolákové a Kristýny Kohoutové. Večerem provedla oslnivá Lejla Abbassová. Svou přítomností akci podpořila modelka a influencerka Jitka Nováčková. Přehlídka byla oslavou české módy, udržitelné výroby a poctivého řemesla.

Své kolekce předvedly módní značky a designéři – JUSTLOVE Label, Ecstatic, Bigbros., Kaftanlicious, Mybelka, Dana Bezděková, Šárka Strnadová, Lay Sedláková, Kamila Vodochodská, Segriidentity, Tonak a ByMirasha. 

Na sobotní design marketu byly k vidění a zakoupení ručně šité oděvy, dekorace, přírodní kosmetika, svíčky, mýdla a mnohé další. Gastro zóna nabízela dobroty z lokálních surovin a návštěvníci si mohli vychutnat skvělou kávu, sladké i slané dobroty, rolovanou zmrzlinu a odpočinout si v Aperol chill out zóně. O zábavu se postaraly místní taneční spolky a umělci v čele s Lenkou Houslenkou.

Akce podpořila Nadační fond Propolis 33 a Nemocnici Písek.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram