PLAVKOVÝ SPECIÁL - 1.díl: Victoria's Secret, Triangl a La Perla

PLAVKOVÝ SPECIÁL - 1.díl: Victoria's Secret, Triangl a La Perla

Móda.cz dnešním dnem startuje velký plavkový speciál. V několika dílech vám představíme ty nejlepší značky pro nákup nových plavek, letošní trendy, nej kousky této sezóny a nezapomeneme poradit ani, kde je koupit! 

V prvním díle vám přinášíme přehled zahraničních značek, které můžete zakoupit přes jejich vlastní eshopy, a v České republice jsou o něco hůře k sehnání. Právě proto s nimi ale startujeme! Abyste si stihla svůj oblíbený kousek objednat včas i z jiné země. Někde mají aktuálně dokonce doručení zdarma! 

Rovnou se vrhneme na značku Triangl. Na rozdíl od jiných čistě plavkových společností, jejich nabídka není zase tak široká. Kladou důraz především na vzájemné kombinace jednotlivých dílů a pochopitelně - na originálnost. Trinaglu se to ale opravdu povedlo, protože jejich typické znaky plavek jsou kopírovány většinou módních řetězců celosvětově. Oněmi typickými znaky jsou černé obrysy, neoprén a šílené kombinování barev. Jejich letošní kolekce není ničím specifická, drží se toho, co umí nejlépe. Plavky Triangl sluší především mladým a vysportovaným postavám.

Hlavní barva? Všechny!
Hlavní trend? Neoprén 

 

Poměrně důležitou zastávkou je americká značka Victoria's Secret. Jejich sortiment je neuvěřitelně rozsáhlý, a zaručeně si některé kombo musí zamilovat každá žena. Jediné co u nich na sezónu 2015 nenajdete, jsou jednodílné plavky. Jinak se ale jejich nabídka řadí do několika částí. Tou první jsou barevné vzory signifikatní právě pro VS, druhou částí jsou vzory černobílé, které nás jendoduše uhranuly. Třetí částí jsou potom plavky jednobarevné, které zaujmou pozornost nejvíce svým propacovaným střihem. Ostatně Victoria's Secret je značkou, která sřihům plavek vládne, letos určuje jako trend sportovní střihy, mnoho průstřihů a zkřížená ramínka. 

Hlavní barva? Černo-bílá
Hlavní trend? Sportovní střih

La Perla je svou filosofií diametrálně odlišná od Victoria's Secret i Triangl. Její plavky si hravě můžete zaměnit se spodním prádlem. Pro sezónu 2015 představuje celou řadu úchvatných jednodílných plavek, ve své nabídce má ale i plavky dvoudílné, a jsou neméně krásné! Nicméně pro ženy, které nedají dopustit na eleganci ani u vody, jsou plavky La Perla dokonalou volbou. Konečně vidíme jednodílné plavky, které je radost a čest nosit - jak pro ženy, které je upřednostňují, tak i pro mladé dívky, které se v nich cítí sexy. Barevná škála je úžasně široká, od bílé s černou, až po hnědou, nebesky modrou, vínovou či zlatou! 

Hlavní barva: Odstíny oceánu
Hlavní trend: Elegance v jednodílnosti

Zdroj: laperla.com; international.triangl.com;
victoriassecret.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram