PLAVKOVÝ SPECIÁL - 2. díl: H&M, F&F, Lindex, Cropp Town, Takko

PLAVKOVÝ SPECIÁL - 2. díl: H&M, F&F, Lindex, Cropp Town, Takko

Móda.cz vám exkluzivně přináší druhý díl plavkového speciálu pro léto 2015. A spolu s ním i to nejlepší od dostupných značek H&M, F&F, Lindex, Cropp Town a Takko!

H&M

Je se svou letošní nabídkou připraveno opravdu pro všechny typy žen. Nabízí nepřebernou škálu klasických dvojdílných plavek v nejrůznějších barvách i trendy vzorech. Moderním se dle řetězce H&M stává především střih vrchního dílu plavek bandeau, který se značí podlouhlým střihem, často zipovým zapínáním vpředu a chybí mu ramínka.  

Hlavní barva? Vzory 
Hlavní trend?  Bandeau střih

F&F

Stejně jako je celá filosofie značky zaměřena spíše na dospělé ženy ve středním věku, i jejich letošní plavková kolekce potěší spíše umírněné ženy a dámy, jež dávají přednost podprsenkovým vrškům s dostatečnou oporou, klasickým střihům a nekomplikovaným barevným pojetí. To ovšem neznamená, že plavky jsou nudné! Ba naopak - jsou umírněné a přesto moderní.

Hlavní barva? Tmavá
Hlavní trend? Vyztužené podprsenky

Lindex

Přináší pro léto 2015 oblíbené dámské střihy jak vrchního dílu, tak i spodního. Pokud tedy nechcete experimentovat a ráda byste si na dovolenou pořídila dobře padnoucí a kvalitní plavky za velmi přijatelnou cenu, navštivte právě Lindex. Navíc mají velký výběr v černých plavkách - nabízí hned několik druhů střihů obou dílů, což je jistě velice praktické!

Hlavní barva? Černá
Hlavní trend? Padnoucí střih

Cropp Town

Je konečně něco pro mladé slečny, které si v plavkách chtějí užívat dovádění u řeky, na městské plovárně i u moře. Plavky jako jeden z mála obchodů prodává v setech, jejichž ceny se nešplhají ani přes pětset korun. Na výběr zde máte především z klasických bikin svršek do tvaru trojúhelníku a klasickými bokovými kalhotkami.

Hlavní barva? Modrá
Hlavní trend? Mladistvý vzhled

Takko

Potěší především ty ženy, které shánějí plavky za pár stovek a chtějí pěkný letní vzor. Takko přichází především se vzorem hawaiských i jiných druhů květů. Stejně tak tu ale seženete i plavky jednobarevné nebo s oblíbeným vzorem puntíků. Řetězec se nespokojil jen s dvěma či třemi střihy, ale nabízí jich mnohem více, takže vychází vstřív více druhům postav. 

Hlavní barva? Teplé tóny
Hlavní trend? Květinové vzory

UŽ JSTE ČETLA PRVNÍ DÍL?

Zdroj: hm.com;ffmoda.cz;lindex.com
cropp.cz;takko.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram