Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Plavky, které lichotí. Tohle léto se budete cítit sebevědomě

Budete letos trávit dovolenou na zahradě u bazénu nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží? Ono je to jedno. V obou případech budete potřebovat plavky, které lichotí vašemu tělu.

zdroj: Unsplash

Léto máme v plném proudu a doba dovolených je na samém vrcholu. Je úplně jedno, jestli budete trávit čas na zahradě nebo ve vyhlášeném letovisku s písečnou pláží a drinkem v ruce. Do plavek asi budete muset jít s největší pravděpodobností v obou situacích. Pokud jste si také v květnu říkala, že už je dost pozdě na pevnější tělo do plavek, nejspíš se vám teď do nich ani nebude chtít. Tedy - naše těla my ženy milujeme, o tom žádná. Jen nám někdy dokážou zvednou sebevědomí zdánlivě malé věci, za to potřebné. Jednou z nich mohou být paradoxně právě ty plavky!

zdroj: Unsplash/Jane Palash

Na trhu je velká spousta typů plavek, které dokážou ženskému tělu opravdu zalichotit, tak proč toho nevyužít. 

Jedním z našich tipů je poohlédnout se po retro střihu spodního dílu bikin s vysokým pasem. Říkáme retro, ale vysoký pas je aktuálně velice oblíbeným střihem, nejen u plavek. 

zdroj: Unsplash/Sestrjevitovschii Ina

Jednodílné plavky jsou další chytrou volbou. Obzvláště ty, se stahujícím efektem, případně také s odnímatelnými ramínky pro lepší opálení. Krásně sedí a vše drží na správném místě. Stejnou službu vám poskytnou i celkové plavky s detailem zavinování v oblasti břicha.

zdroj: se svolením Zalando

zdroj: Unsplash/Drew Dau

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram