Pletená móda pro naše nejmenší

Pletená móda pro naše nejmenší

Holky a kluci nosí rádi svetry

Nic nezahřeje tak, jako kvalitní svetr. Pokud je i stylový, pak udělá dvojnásobnou radost a bude velmi slušet všem vašim dětem. Dominantou holek jsou pletené kamaše či punčocháče, které rády obléknout velké parádnice se sukní či s šatičkami a také se pletené punčocháče hodí pod vrchní kalhoty v případě, že má být dítě delší dobu venku v zimě tak díky nim neprochladne.

V takovém případě punčocháče obléknou i kluci. Do pleteného oblečení můžete obléknout ty větší děti, ale i úplně nejmenší. Kombinace pletené čepice, svetru a ponožek je ideální pro návštěvu lékaře, kamarádky i pro další příležitosti. Jinou zajímavou kombinací je set čepice, šály a rukavic, k nimž může také ladit i svetr. Velmi účinné a užitečné jsou v zimě pletené ponožky, které se uplatní doma i venku. Během dlouhých zimních večerů si můžete uplést své vlastnoruční, které vám i dětem udělají radost a to tak, že jimi své děti nebo děti kamarádky obdarujete.

Pozor však dávejte při výběru pleteného oblečení na jeho materiálovou kvalitu, mohou se totiž vyskytnout takové kousky oblečení, které na holé kůži „koušou“ či jsou jiným způsobem nepříjemné. Proto nezapomínejte ani vrchní část oblečení ozkoušet na holou pokožku, pokud byste ho nevyzkoušela dostatečně a vaše děti si „kousavého“ materiálu nevšimly, tak například při kontaktu s krkem by se hned nepříjemné pocity objevily a dítko by už takové oblečení nechtělo nosit. Nyní navíc v době výprodejů můžete za velmi přijatelnou cenu pořídit velmi kvalitní a slušivé pletené oblečení.

Zdroj fotografií: Brands.lesculottescourtes.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram