Po úspěšné kolekci plavek představuje Terezie Trusinová volnočasovou kolekci Loungewear

Po úspěšné kolekci plavek představuje Terezie Trusinová volnočasovou kolekci Loungewear

Loungewear je skloňováno ve všech pádech a v módním světě si jednoznačně tvoří své právoplatné místo. Ať už je to dobou, která klade důraz na pohodlí a komfort nebo jde jen o módní výstřelek, i nás začíná Loungewear hodně bavit.

Styl a pohodlí do pěti vteřin, kdykoli a kdekoli. Každý kousek z kolekce Terezie Trusinové Loungewear vám prokáže službu všude tam, kdy se potřebujete bez velkých příprav převléknout do něčeho příjemného a zároveň vypadat dobře. Topy, kardigany, sukně i další modely z hebkého a nemačkavého materiálu oceníte na služební cestě, na dovolené, v letadle, nebo během dlouhého dne na home office. Jejich důmyslné střihy a minimalistické barevné zpracování přímo vybízejí ke vzájemnému kombinování, takže z několika kousků vytvoříte nekonečno variací. Báječně jim sluší výrazné šperky a díky obuvi a doplňkům tak můžete doladit celkové vyznění vašich outfitů, jejichž poznávacím znamením je nenucená dokonalost.

„Plavky jsou neodmyslitelně spojené s cestováním nejen v letních měsících, ale stále více i v době Vánoc a zimních svátků. Na dlouhé lety hledáme pohodlné a neformální oblečení. Jelikož také hodně cestuji, oceňuji při cestách oblečení, které je hebké na dotek, pohodlné, nemačkavé, perfektně zajišťuje termoregulaci a dá se jednoduše kombinovat. Většinou cestuji na dva až tři dny a nevozím si sebou velký kufr. Proto musím balit věci úsporně tak, abych při cestování, ale i na jednání vypadala upraveně, byla jsem oblečená do kvalitních materiálů a mohla jsem zabalený šatník jednoduše kombinovat. Ten pak ozdobím šperkem nebo kabelkou,“ vysvětluje návrhářka Terezie Trusinová, co ji vedlo po kolekci plavek k navržení kolekce Loungewear. „Loungewear se v různých podobách dere jednoznačně v módě do popředí. To ukázal nyní v létěveletrh módy v Paříži. Pravděpodobně je to ovlivněno postcovidovou dobou. A také stále více mladá generace klade důraz na neformální, pohodlnou a praktickou módu,“ dodává autorka kolekce.

Na rozdíl od barevné kolekce plavek je kolekce Loungewear v barvě černé a off white – ivory. Kolekci Loungewear nafotila návrhářka se svou oblíbenou modelkou Andreou Bezděkovou. „Andrea byla skvělá. Je s ní legrace. Má vysoké pracovní nasazení. Spolupráce s ní je radost,“ chválí si spolupráci Trusinová.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram