Podívejte se s námi do šatníku zpěvačky Kristie

Podívejte se s námi do šatníku zpěvačky Kristie

Mladá talentovaná zpěvačka Kristýna Šebíková nám prozradila, jak přistupuje k módě, co najdeme v jejím šatníku i to, jaká byla její první zkušenost na přehlídkovém mole.

Jaký je Tvůj vztah k módě?
Do módy jsem opravdu zapálená, hrozně ráda ji sleduji. Mám doma plno časopisů, baví mě se módě a trendům věnovat. Je ale pravda, že praktická stránka věci, tedy dokonalé zkombinování celého outfitu je mnohdy skutečně těžké.

Co nesmí chybět v šatníku zpěvačky?
V mém jednoznačně nesmí chybět lodičky.

Máš svého stylistu nebo poradce?
Bydlela jsem se stylistkou, která uměla velice dobře a přitom nenápadně poradit, díky ní jsem začala mnohem víc nosit barvy. Předtím jsem dávala přednost černé, o které se říká, že zeštíhluje a navíc se dá nosit úplně se vším, není problém k ní vybrat doplňky ani kabelky, ale na druhou stranu je zbytečně nudná a nezajímavá.

Řídíš se trendy? Podlehla si nějakému tuto sezónu?
Spíš se řídím pocitem a tím, co se mi líbí. Nemusím za každou cenu mít, co mají všichni. Když mám ten kousek právě jenom já, dřív než všichni ostatní, udělá mi to mnohem větší radost.

Čteš pravidelně nějaký módní magazín či web?
Spíš pravidelně sleduji facebookové stránky více časopisů i obchodů a beru si propagační materiály přímo tam, kde nakupuji.

Jak bys charakterizovala svůj styl?
Ráda střídám různé styly, většinou jsem spíš opatrnější, jen občas si dopřeji nějaký módní úlet. V poslední době jsem se začala víc orientovat na street módu a moje oblíbené podpatky občas přece jen vyměním za baleríny a tenisky.

Co si nejradši oblékáš na koncerty nebo vystoupení a co naopak ve volném čase?
Celkově mám ráda oblečení, ve kterém se cítím dobře. Může být lehce provokativní, ale nesmí působit prvoplánově. Ke svým milovaným podpatkům např. obléknu střídmější šaty, než bych si vzala k balerínám.

Nakupuješ ráda? Jaká je tvoje oblíbená značka?
Ano, téměř každý den. Nejradši mám Zaru, Mango, HM nebo Mohito a z návrhářek Nanay či Blanku Matragi. Nedá se říct, že nosím jen jednu značku, ráda si koupím i oblečení od někoho neznámého, pokud se mi líbí a zaujme mě. Většinou mi trvá dlouho, než se rozhodnu si danou věc koupit, jen výjimečně mě něco zaujme tak, že se pro to rozhodnu okamžitě.

Kolik vlastníš párů bot?
To bych nespočítala, je jich strašně moc, pořád převládají podpatky. Zásadně totiž boty nevyhazuji, protože by se mohly ještě někdy hodit. Navíc si k nim vždycky vytvořím vztah a je těžké se s nimi rozloučit. :)

Řada hudebních hvězd založila vlastní módní značku, máš do budoucna podobné ambice?
Často řeším ten problém, že mám nějakou představu co sháním, ale nic podobného nemůžu najít a říkám si, že by asi bylo skutečně nejjednodušší, kdybych si to navrhla sama. Zajímavá je z tohohle hlediska mobilní aplikace, která bude mimo jiné podle fotek vyhledávat, kde daný kousek prodávají.

Nedávno jsi měla premiéru jako modelka na módní přehlídce, jaké byly tvoje pocity?
Jsem hrozně ráda, že jsem si to mohla vyzkoušet, maximálně jsem si přehlídku užila, ale celá akce byla opravdu náročná, a proto obdivuji všechny, co se tomu věnují profesionálně.

Zdroje obrázků: Kristýna Šebíková

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram