Podívejte se s námi, jak vypadá kosmetické ošetření v salonu Guerlain v Praze!

Podívejte se s námi, jak vypadá kosmetické ošetření v salonu Guerlain v Praze!

Hýčkání jsem si zamilovala! Rozhodně se sem budu vracet!

Přátelské uvítání dělá dojem! Do Guerlain institutu jsem se objednala proto, že jsem už delší dobu měla problém najít dobrý kosmetický salon, kde by mi jejich procedury vyhovovaly a byla jsem spokojená s výsledkem celého kosmetického ošetření. Po návštěvě většiny salonů na Praze 1 a jejím okolí jsem došla ke zjištění, že možná není problém v onom salonu, ale ve mně.

Tahle myšlenka mě však opustila, jakmile jsem objevila Guerlain institut. Už při vstupu do tohoto kosmetického ráje mě uvítala příjemná obsluha, nabídla mi něco k pití a požádala mě, ať vyčkám na svou kosmetičku. Čekání trvalo zhruba 30 vteřin, když se pak objevila milá paní, oblečená do čistě bílého pracovního oblečení. Už při pohledu na kosmetičku jsem si říkala, že tohle bude dobrý salon. Možná na tom někomu nezáleží, ale když vidím slečnu s pletí čistou jako lilie, udělá to na mě dojem více, než kdyby měla nějaký kožní problém. Slečny pleť byla jako z alabastru. Nemohla jsem se dočkat celé procedury. Voňavá nirvána, svěží probuzení a dlouhodobé výsledky! Překvapilo mě kolik pokojů je umístěných v podzemí tohoto salonu, a taky jak moc jsou pěkné. Žena se v nich cítí dobře, i díky zvláštním světlům, které jsou na zdi a dělají dojem okna se zataženými závěsy z pod kterých prosvítá světlo slunce. Usadila jsem se na křeslo, byla jsem přikryta teplou dekou a procedura mohla začít. Na doporučení kosmetičky jsem si zvolila ošetření hydratační a čistící s kosmetikou z řady Aqua. Tato řada je vysoce hydratační, vhodná na suchou, nevyživenou a unavenou pleť.

Procedura byla úžasná. Cítila jsem se tak lehce, příjemně, vyživeně, nesmějte se, je to tak! Kosmetička o vás pečuje s nejvyšším citem. Pleť dokonale vyčistí, použije masku, udělá masáž, peeling, čištění, obarví řasy, upraví obočí, na vaše přání udělá depilaci horního rtu, nanese druhou masku při které neexistuje, že by na vaší pleti nepracovala, protože si můžete během masky vybrat buď zábal na ruce nebo masáž hlavy. Na závěr vás nalíčí dle vašeho přání.

Po této proceduře je vaší pleti opravdu báječně a to nejde jen o krátkodobý efekt. Pleť je spokojená a ráda vám váš zájem o to, aby byla vyživená, oplatí. Moje pleť vydržela krásně čistá, bez pupínků a svěží po dlouhou dobu. Věřím, že se investice skutečně vyplatila, protože někdy je lepší připlatit si za ošetření, které vám skutečně vyhovuje a s vaší pletí udělá zázrak, než navštěvovat salon, kde vám kosmetika nevyhovuje nebo ji spíš tolerujete, ale zaplatíte méně. Stačí navštívit salon Guerlain jednou za dva měsíce a na vaši pleti to bude znát. A pokud vám o pleť tolik nejde, nebo si snad myslíte, že proceduru nepotřebujete, tak pak vám už jen mohu říci, že celý kosmetický zázrak je i velikou psychickou očistou a relaxací. Hodina a půl snového hýčkaní přece v dnešní době potřebuje každá žena!

A dámy, pokud vás článek inspiroval a chcete salon navštívit, napište nám do redakce, jak se vám procedura líbila! Nemohu se dočkat na vaše reakce!

 

Obrázky: Guerlain, Julianwatsonagency.com, Makeup411.com, Google.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram