Podmínky registrace v katalogu MODELKY

Proč je profil v katalogu moda.cz zpoplatněn?  

1. Katalog modelek a modelů moda.cz vznikl na základě požadavků našich klientů. Za projektem katalogu stojí realizační team, který chce vybraným modelům nabídnout pouze reálné projekty. Registrací do katalogu bude každá modelka a model automaticky zařazen do úspěšné soutěže ”STAŇ SE TVÁŘÍ MAGAZÍNU MODA.CZa získá členství v naší módní rodině která mu poskytne nejen možnost prezentace, ale může nabídnout i další spolupráci, například účastnit se realizace našich dalších projektů nebo se stát plnohodnotnou součástí našeho teamu. Vybrané modelky a modely také mohou získat prostor pro svoji prezentaci na portále www.moda.cz

2. Registrací do katalogu není účastník vázán smlouvou, která by ho pracovně omezovala. Obdržené pracovní nabídky s jinou agenturou může přijmout i odmítnout. Náš team vám bude k dispozici pro bezplatnou konzultaci pro vyhodnocení obdržených nabídek ke spolupráci. 

3.  Katalog moda.cz je určen jen pro modelky a modely, kteří mají o tuto práci opravdový zájem. Náš team očekává, že registrovaní uživatelé vloží do své prezentace to největší úsilí, poskytnou nám vlastní fotografie. K celkovému hodnocení přihlédneme i k psanému projevu, vlastnostem a dovednostem. 

Registrace i pro mladší 18 let.

Věková hranice v modelingu je velmi nízká, proto se náš team zaměřuje na bezpečnost účastníků a ochranu před nečistými praktikami. Před vstupem do projektu je proto nutný písemný souhlas rodičů, aby bylo prokazatelné, že o nabídce vědí a souhlasí s ní.

PODMÍNKY REGISTRACE

www.MODA.CZ

realizační team MODA.CZ - MODELKY

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram