Podtrhněte svoji krásu s přírodní kosmetikou s prebiotiky

Podtrhněte svoji krásu s přírodní kosmetikou s prebiotiky

Přírodní kosmetika umí jemným a ladným způsobem probudit a rozvíjet Vaši krásu. Tu vnitřní i tu vnější. Věnujte dostatečnou péči a pozornost svému tělu tím, že si zvolíte tu nejvyšší kvalitu. 

 

Česká značka Onclé a její řada Biorganic je vyvinuta a vyrobena pro všechny ženy, kterým záleží na čistě přírodním složením a rády podporují kvalitní české výrobky. Ve složení produktů Biorganic najdete jedinečné prebiotikum.

Prebiotikum Biolin P

Jedná se o přírodní látku, která chrání naši pokožku. Funguje doslova jako ochranný antimikrobiální štít. Je klinicky prokázáno, že produkty obsahující Biolin P zabraňují opakovanému výskytu kožních problémů, vyrážek, zánětů. Česká značka Onclé objevila nesčetné výhody této látky a používá ji ve svých receptech. „Vyvíjíme a vyrábíme bio produkty pro ženy, které se o sebe chtějí starat s něhou a láskou. Biolin P je chrání před vznikem nepříjemných projevů kůže,“ vysvětluje Marcela Kubátová, ředitelka marketingu Onclé.

Ucelená řada kosmetiky

Řada Biorganic obsahuje 5 produktů, které kromě Biolinu P obsahují vzácné přírodní oleje, jako jsou BIO šípkový olej, bavlníkový olej či jojobový olej. Velká spousta žen v Česku i na Slovensku už je zná: Jedná se o Mycí mléko, Tělové mléko, Intimní čisticí olej, Intimní mycí emulzi a Hydratační mist na obličej. 

Pečujte o sebe s láskou

Mycí mléko Onclé přináší pokožce jedinečnou péči. Šetrně a zároveň efektivně odstraňuje nečistoty. Pokožku chrání před nepříznivými vlivy, hydratuje a zanechává ji hedvábně jemnou. Obsahuje BIO šípkový extrakt, BIOLIN P, kyselinu mléčnou a jemné čisticí složky. 

Tělové mléko Onclé používejte po každé sprše, nikdy nevynechávejte. Proč? Vaše pokožka bude dlouhodobě chráněna před dehydratací. Tělové mléko je koncipováno tak, že podporuje přirozenou strukturu pokožky a vyživuje ji. Obsahuje vzácné přírodní BIO oleje - arganový a švestkový, dále BIO šípkový extrakt, BIOLIN P, přírodní squalan, vitamín E a jemné čisticí složky. 

Intimní čisticí olej a Intimní mycí emulze Onclé byly stvořeny pro hygienu intimních míst. Jak se liší? Olej podporuje přirozenou obranyschopnost pokožky. Jde o bezoplachový produkt vhodný pro každodenní péči, skvělý na cesty. Obsahuje BIOLIN P, který podporuje přirozenou mikroflóru a ochranu kůže. Mezi další složky oleje patří kyselina mléčná, jojobový olej, kokosová voda, bavlníkový olej. Emulze byla navržena pro každodenní použití ve sprše a jde tedy o oplachový produkt. Posiluje přirozené prostředí intimních míst. Dává Vám pocit čistoty a svěžesti během celého dne. Obsahuje přírodní BIOLIN P, BIO šípkový extrakt a jemné čisticí složky.

Hydratační mist na obličej Onclé patří mezi současné kosmetické trendy a na jarní a letní období je ideální. Tato mlha ve spreji pleť během chvilky dokonale osvěží, hydratuje, vyživí. Pokožce navrací její elasticitu, chrání ji před nepříznivými vlivy, a navíc díky kyselině hyaluronové zpomaluje proces stárnutí. Ideální je na cesty, ale i pro domácí použití. Mezi účinné látky patří kyselina hyaluronová, BIOLIN P, mořská voda s minerály, kokosová voda, BIO organická šťáva z aloe vera.

www.oncle.cz

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram