Podzim 2015 je otevřen sukním - jaké střihy letos vévodí a jaká délka je ta správná?

Podzim 2015 je otevřen sukním - jaké střihy letos vévodí a jaká délka je ta správná?

Co na tom, že se ochladilo. Sukně mají prostor i během podzimu. Jsou ženské, vkusné, elegantní, a i přestože trendy délka není sotva pod zadek, i tak jsou sukně neuvěřitelně sexy!

Už dávno není třeba nosit sukně až pod kotníky. Ani minisukně nejsou správnou volbou. V oblasti sukní je doba umírněná, nakloněná na všechny strany a velmi liberální, ostatně na to už jsme zvyklé. 

Ideální délkou je i na podzim 2015 sukně lehce nad kolena či pod kolena. Vhodným vzorem, co se nošení sukní týče, se jeví britská vévodkyně Kate Middleton. Tu sice do jisté míry svazují v oblasti délek, vzorů a barev konvence, někdy ale není špatné odrazit se právě od nich. Od pravidel slušného a estetického oblékání a experimenty? Ty mohou přijít časem. 

 
Mango 799 Kč ; ICHI Palis 659 Kč

AKTUÁLNĚ: SLEVA NA ZOOT 15% NA VŠE!

Právě v oblasti materiálů a vzorů už je prostor se podvolit trendům a vlastnímu stylu. Co na podzim bezkonkurenčně udává trend, je kůže. Najdeme ji ve dvou podobách - pouzdrová sukně a áčkový střih do poloviny stehen. První variantu můžete obléci do práce, do divadla i na městské pochůzky, tu druhou volte především na neformální večerní akce!

 
Dorothy Perkins 769 Kč ; ONLY 959 Kč


Halenka VILA 969 Kč ; Kabelka Anna Smith 1 299 Kč ; Sukně Closet 1829 Kč ; Lodičky ALDO 2 199 Kč ; Kabát ONLY 1 349 Kč

Střihově nás nemá u sukní příliš co udivit, přesto se malého překvapení dočkáme. Jako aktuální trend se zapisuje asymetrické provedení. Volbou číslo jedna zůstává pouzdrový střih - od pasu zhruba ke kolenům. Stejně tak se objevují široké áčkové sukně pod kolena. Ještě je v ulicích moc často nepotkáme, ale výborný outfit je s takovou sukní skoro zaručen. 

Barvami nás sukně 2015 příliš nerozptýlí. Hlavní slovo má černá, tmavě modrá, šedá či vínová. 

 
Closet 1 839 Kč ; Punktual 979 Kč

pinterest.com; zoot.cz ; answear.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram