PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

PODZIM V NEW YORKU NEBO V ŘÍMĚ? VYBERTE S NÁMI CESTOVNÍ ZAVAZADLO

Podzim je velice příjemným obdobím pro cestování. V září také začíná obchodní rok a tím začíná ve velkém i cestování pracovní. Připravili jsme pro vás se Zalandem tipy na krásná, praktická a ikonická cestovní zavazadla.

Krátké a intenzivní cestování

V tipech, které jsme si pro vás připravili, se zaměříme hlavně na krátké cesty. Krátká cesta však neznamená cesta méně významná. Právě na poznávacích víkendech, výletech, či pracovních jednání se vyplatí nejvíce mít správné oblečení a správné zavazadlo. Cestovní zavazadlo by mělo odpovídat nejen stylu svého majitele, ale také typu cesty, kterou podnikáte a typu dopravního prostředku, který zvolíte.

Kolečka nebo rameno

Zavazadlem s největší oblibou je příruční kufřík na kolečkách. Praktické a elegantní řešení jakékoliv cesty. Užívání kufříku na kolečkách je pohodlné a zároveň bezpečné pro jeho obsah. Skořepinová zavazadla chrání oblečení a také křehké věci, které s sebou potřebujete na cesty vzít. Největším benefitem je samozřejmě to, že nenesete v ruce či na rameni žádné těžké břemeno. Zde je výběr těch nejstylovějších kousků letošního podzimu. Vyberte si ikonický či klasický design, který se hodí k vaší cestě a skvěle doplňuje váš styl.

Michael Kors: cena 12 740 Kč/CHIARA FERRAGNI: cena 6480 Kč

 

MISAKO: cena 1849 Kč/MISAKO: cena 1699 Kč

 

Ne vždy se hodí kolečka

Kufřík s kolečky je sice stálicí, ale na hory či nerovné cesty by nám dobrým přítelem nebyl. Stále máme jiné varianty, které můžeme využít. Samozřejmě je to cestovní taška s ušima nebo kabelka správných rozměrů. Již u velkého množství oblíbených značek nalezneme v portfoliu cestovní tašku nebo kabelky, do kterých se vejde více než telefon a klíče. Je to pohodlné, stylové a skladné řešení pro každou krátkou cestu. Také je dobrou volbou pro cestování autem, kde při jakékoliv potřebě stačí rozepnout zip a vyndat si z tašky, co je potřeba. Záleží pouze na lokaci, kterou volíte a opět typu vaší cesty a vašem stylu. Kabelka větší velikosti, jako je shoperka a větší, může být skvělým doplňkem, který využijete nejen na cestování, ale třeba i při běžném denním užívání, jako je cesta do gymu nebo výlet na pláž.

MCM: cena 27 930 Kč/Still Nordic: cena 4900 Kč
N°21: cena 10800 Kč/Liebeskind Berlin_cena 1830 Kč

Co je uvnitř, to se počítá

Naším posledním tipem je samozřejmě správný výběr hygienické taštičky, či pouzdra. Všichni je využíváme a všichni je máme rádi. Dáváme do nich kosmetické produkty, hygienické potřeby nebo například osobní dokumenty a cennosti. Vyberte tu správnou do vašeho zavazadla, například z těchto dvou, které nejvíce zaujaly nás a jsou k dostání na webu Zalando.

Barbour: cena 1330 Kč/River Island: cena 940 Kč 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram