Podzimní DSquared2 kampaň se nese v duchu moderního westernu

Podzimní DSquared2 kampaň se nese v duchu moderního westernu

DSquared2 se svou podzimní kampaní vykouzlil úžasnou westernovou atmosféru, která je krásně zachycena ve velmi energickém klipu.

Co je potřeba k povedené módní kampani? Dvě talentované modelky, zkušení módní fotografové a režiséři, a nakonec velmi efektní prostory, které podtrhnou náladu celé kolekce. Toto všechno DSquared2 zvládli na výbornou. Poté, co v únoru představili rodeem inspirovanou kolekci, přenesli atmosféru také do samotné kampaně. Kendall Jenner a Bella Hadid pózují v retro motelovém pokoji s barvami a dekorem připomínající 60. léta. Oblečeny jsou do kovbojských kožených bund a košil, kde nechybí tradiční kravské motivy a kostkované materiály, které jsou doplněny denimem. Celý styling byl pod taktovkou Panos Yiapanis, výrazné paruky, chvílemi připomínající stylizaci do country královny Dolly Parton, měl na starosti Sam McKnight.

O fotografie a video se postaralo duo módních fotografů Mert Alase a Marcus Piggotta. Jak sama značka uvedla: "Někde u dálnice na středozápadě duo drsných holek znuděně sleduje staré kovbojské filmy. Jejich výrazné vlnité vlasy jim spadají přes límce kovbojských košil. Nakonec se rozhodnou zavolat kluky na menší party na motelovém pokoji." Baví nás, že se nejedná jen o fádní kampaň, ale o úžasné propojení s tématem kolekce a zakomponování drobného příběhu!