Podzimní interiérové designovky, které vytvoří harmonii ve vašem pokoji

Podzimní interiérové designovky, které vytvoří harmonii ve vašem pokoji

Venku se už pomalu ale jistě ochlazuje a večery strávené v parcích či na venkovních zahrádkách vyměníme za teplo domova. Vytvořte si ze svého bydlení útulné prostředí za pomocí designových doplňků.

I pár drobných bytových doplňků změní charakter interiéru. Nalaďte se s námi na podzimní vlnu a zachumlejte se ve své oáze klidu!

Pampová tráva

Slyšeli jste už o této rostlině? Pampová tráva patří k těm nejkrásnějším okrasným travinám. Svými bohatými chocholy vypadá noblesně a ušlechtile. Období květu probíhá od září do listopadu a tak ji jako usušenou dekoraci seženete právě na podzim. Bude vznešenou ozdobou rohu vašeho pokoje. Mějte však na paměti, že tento designový doplněk zabere mnoho místa.

Tip floristky: Pampová tráva je sice krásná designovka, ale zpočátku nepraktická, kdy z ní opadává „chmýří“. Pořádně trávu vyklepte, poté vložte do vysoké vázy, ideálně vyšší než 30 cm se štíhlým otvorem, nastylizujte dle potřeby a poté ji nastříkejte lakem na vlasy. Předejde tak jejímu opadávání a vydrží vám tak mnohem déle.

Světelné řetězy

Sychravé počasí, čaj, napínavý film a vyhřátá postel. Ideální víkendová představa. A teď si ještě představte ta kouzelná malá světýlka, která vytvoří tu pravou romantickou atmosféru, která nám vydrží až do Vánoc. Nebojte se sáhnout po designovějším světelném řetězu, který bude zdobit váš interiér i za denního světla. V kurzu jsou kulatá s peříčky či ve tvaru otevřené žárovky. Klasikou v podobě malých LED světýlek však uděláte také velkou parádu!

Pletené deky zahřejí vaše tělo i mysl

Při pohledu na pletené deky se mnohým z nás vybaví hygge styl. Dánský styl myšlení, spjatý s pohodlným bydlením a uměním si udělat život šťastným. A to i podvědomě evokují doplňky jako právě ona zmiňovaná světla, svíčky, horké lahodné nápoje, ale také huňaté deky. Mají totiž jedno společné. Teplo. Teplo, vytvářející rovnováhu domova. Pletené deky z kvalitní merino vlny není však levná záležitost, ale věřte, že se budete pod ní cítit maximálně spokojeni. Dejte si však pozor na návštěvy, jakmile se do ní člověk zachumlá, je těžké ji opustit.

Zdroj: pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram