Podzimní kolekce Ralph Lauren vzdává hold americkému jihozápadu

Podzimní kolekce Ralph Lauren vzdává hold americkému jihozápadu

Robustnost a rafinovanost se snoubí v podzimní kampani nafocené k nejnovější kolekci Ralpha Laurena. Rozlehlá krajina texaské Marfy nabízí směs elegantních rób a strukturovaných blejzrů.

Modelky Aivita Mūze a Nour Rizk představují kolekci plnou odstínů šedé, hnědé i smaragdově zelené a královské vínové. Neutrální tóny doplňují výrazné, které na první dobrou přitahují pozornost. Objemné bundy, široké nohavice kalhot a svetry z úpletu jsou základem celého podzimu 2023 a zároveň západního stylu plného elegance.

Základy pro tento příběh o klasickém americkém stylu položila nedávno zveřejněná kolekce Polo Ralph Lauren, na kterou tato nová plynule navazuje a dál vypráví o jihozápadním duchu a moderním půvabu značky.

Ralph Lauren popisuje kolekci jako spojení „drsného romantismu a moderního glamouru“. Zatímco šedé odstíny obvykle vyzařují nenápadnou sofistikovanost, zde tvoří spojenectví se snovými tvídy a abstraktními květinami. Přidejte ženské tvary a stříbřitou krajku a máte oděvy, které vyjadřují styl.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram