PODZIMNÍ PÁNSKÁ INSPIRACE: městské, ležérní i formální outfity 2015

PODZIMNÍ PÁNSKÁ INSPIRACE: městské, ležérní i formální outfity 2015

Inspirace pro ženy je všude plno. Když se chtějí inspirovat muži, mají často mnohem méně míst, kam se jít podívat. Jedno z nich je právě móda.cz. Přinášíme velký podzimní speciál pro muže!

Ležérně

Ležérní styl na mužích milujeme. A s těmi dalšími, které vám představíme, to nebude o nic horší. Jestli to nebude spíše něčím jiným?! K ležérnosti v mužském podání bezpochyby patří kostkované košile a sportovní prvky. Sázkou na jistotu se tudíž stávají šusťákové vesty, bomber jackets a mikiny s kapucemi. Do ležérnosti jasně zapadá džínovina ve všech svých podobách a prostor je tu i pro drobné náramky na zápěstí, pletené čepice a tenisky. 


Do města

Populární městský styl, který stále stoupá na pomyslném žebříčku oblíbenosti. Kloubí se v něm totiž dva styly dohromady - ležérní s elegantním. Kostkované vzory tady najdeme stále, stejně jako pletené čepice, batohy a tenisky. K nim se přidávají již o několik stupňů elegantnější kousky - krátké kabáty, polobotky, pletené šály a formální kalhoty. 


Formálněji

Formální styl je často zaměňován s oblékáním ryze společenským a spojován s nudou. Tyto dva předsudky se nám snad povede vyvrátit. Stabilní prvky, na nichž formální styl stojí, jsou košile bez výrazných vzorů, elegantní kalhoty, dlouhé kabáty nebo kožené bundy a saka. Už v tomto složení se jedná o silnou kombinaci, která by snad ani nepotřebovala žádný doplněk. S přidáním kontrastních kšand, polobotek či šály vám ale krok vedle nehrozí.

pinterest.com ; iamgalla.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram