Podzimní trendy: jaké rtěnky nosit na podzim

Podzimní trendy: jaké rtěnky nosit na podzim

Nasaďte na svůj úsměv podzim! Spolu s klesajícími teplotami a barevným listím se zvedá nálada pro hravější a výraznější rty. Rudé rtěnky, pletené svetry a kotníčkové boty, to prostě k podzimu patří. Jaké rtěnky můžete na podzim nosit?

zdroj: canva.cz/stanislav istratov, getty images

Často se stává, že na podzimní období volíme teplou paletu barev a výraznější rtěnky. V létě naopak sáhneme po jemném líčení. Samozřejmě není nic špatného na tom, si v jakýkoli den v roce nosit přesně takovou rtěnku, jakou chcete.

Mezi nejoblíbenější stálice patří vínová, hnědá, rudá, bordó a švestková barva. Letošní podzim volá po pocitu hravosti, takže pokud jde o naše nejlepší barvy na rty, tíhneme k teplým skořicovým, bordó a sytým červeným tónům. A co je na tom nejlepší? Každá z nich bude vypadat dobře na jakémkoli podtónu pleti, takže jsou tak spolehlivé a oslnivé, jak jen to jde.

1. Maybelline SuperStay Ink Crayon v odstínu Hustle In Heels 55

Tato novinka od Maybelline posouvá jejich řadu SuperStay do výšin. Poskytuje dlouhotrvající, sametově matnou barvu, která se nanáší snadno použitelným hrotem. Perfektní odstín, kterým upoutáte.


SuperStay Ink Crayon: k dotání na notino.cz - 143 Kč

 

2. Saténová matná barva na rty Tom Ford v barvě La Woman

Najít tu správnou rtěnku pro danou sezónu není snadné. Vsadíme se, že na podzim vyzkoušíte tuto cihlově červenou a už se nikdy neohlédnete zpět. Je prostě perfektní.

zdroj: sephora.com

3. Gelová rtěnka Shiseido VisionAiry v barvě Night Rose

Všechny odstíny v kolekci jsou inspirovány moderním Tokiem a my jsme pro vás vybrali tento vintage růžový odstín Night Rose vhodný pro každodenní nošení.

zdroj: shiseido.com

4. Balzám na rty Sephora Collection Melting Lip Clicks v barvě ostružiny

Tuhle rtěnku potřebujete v podzimní sezóně mít. Hydratační olej ochrání vaše rty před chladným a větrným počasím. Sytě ostružinový odstín dodá rtům nádech sezónní barvy.

 

 

zdroj: sephora.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram