Pojďte do toho s námi! A stylově!

Pojďte do toho s námi! A stylově!

Jasně, každý umí začít cvičit na Nový rok, na jaře, před létem a v létě. Ale už jste někdy slyšeli, že by někdo začínal cvičit na podzim? My ne. A proto jsme to udělali. 

Začali jsme cvičit. Ehm... ZAČÍNÁME. Rozhodli jsme se motivovat se navzájem a tu největší motivaci získat právě od vás. Pojďte do toho s námi. Začněte cvičit spolu s redakcí Móda.cz a podělte se formou fotek na svém Instagramu o své pokroky, zápasy, cíle a výsledky. I my se s vámi podělíme. Každý týden pravidelně ve čtvrtek můžete číst na Móda.cz o tom, jak se nám daří a nedaří plnit své sportovní cíle. A jaké že to jsou? DOZVÍTE SE UŽ TENTO ČTVRTEK 13.10.! 

Ale čím víc nás bude, tím lépe nám to půjde. Proto chceme, abyste do toho šli s námi. Kluci i holky bez výjimek. Obujte tenisky, zapněte šusťákovku, zatněte zuby a stanovte si vysoký cíl. No a samozřejmě se s námi nezapomeňte podělit o to, jak vám to jde (a sluší) na Instagramu. I my vás budeme zásobovat fotkami a informacemi o tom, jak jsme na tom. A nebojte, nezatajíme ani menší či větší osobní prohry. Po dobu necelých dvou měsíců budeme společně cvičit (a fotit) a na konci vybereme fotku jedné nebo jednoho z vás, který vyhraje milý dárek. Tak pojďte do toho!   

V každém čtvrtečním článku vás také čekají zajímavé rozhovory s trenérkami NIKE, které vám poradí jak začít cvičit, jak zvolit to správné tempo a jak se naučit efektivně pracovat s Nike Training aplikací. I ta nám totiž bude na cestě za svými sportovními podzimními cíli nápomocná. Trenérek se zeptáme také na to, na co se většina žen zeptat bojí a vyvrátíme nějaká klišé. Bude toho hodně. 

STARTUJEME 13.10.2016.  Ptáte se, proč zrovna ve čtvrtek?  

Odpovídáme: protože... proč ne? 

 

Své fotky označte hashtagy #CvicimsModou a #FallinNike.  

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram