Polo Ralph Lauren představuje nové uniformy pro Wimbledon

Polo Ralph Lauren představuje nové uniformy pro Wimbledon

Značka Polo Ralph Lauren přináší pro další ročník tenisového turnaje ve Wimbledonu nové, tradiční britské uniformy.

Nové uniformy spatří světlo světa již příští měsíc v rámci zahájení turnaje v Londýně. Uniformy mění svou „tvář“ po 11 letech a budou je mít všichni včetně rozhodčích a malých pomocníků z řad chlapců a dívek.

Uniformy pro menší mají více technický vzhled, jdou ruku v ruce s aktuálními tkaninami, tenisové šortky v námořnické modré, nechybí ani úplety na košile a pro dívky námořnické sukně. Uniformy jsou vybaveny tradičními barvami zelené a fialové.

Rozhodčí z řad žen budou mít pruhy na sáčku, široké nohavice kalhot, bílé sukně i perleťové knoflíky. Pánský sportovní kabát má rovněž námořnické pruhy, výrazný límec a kapsy. Šaty i košile pro všechny rozhodčí jsou vyrobeny z jemné příze. Dále pak jednotné bílé svetry pro muže i ženy s fialovým a zeleným pruhem lemujícími výstřih.

Kolekce pro Wimbledon se bude prodávat ve vybraných obchodech značky Polo Ralph Lauren i online. Zakoupit uniformu si však můžete i v rámci turnaje od 27. června do 10. července ve Wimbledonu.

„Společnosti Ralph Lauren je ctí, že může pokračovat ve své roli v rámci bohaté sportovní tradice a historie tenisu ve Wimbledonu u příležitosti 130. výročí,“ řekl Ralph Lauren.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram