Potřebujete rychle zhubnout do plavek? Víme, jak na to!

Potřebujete rychle zhubnout do plavek? Víme, jak na to!

Rychlé hubnutí není pro tělo správné

Jednostranná dieta
Nejrychlejší úbytek slibují jednostranné diety, mléčná, melounová, jablečná (zvláště pro detoxikaci organismu), masová (ta ovšem velmi zatěžuje zažívací trakt) a řada dalších. Princip je jednoduchý, povolená je pouze jedna daná potravina v neomezeném množství, vše ostatní je tabu. Všechny tyto diety jsou samozřejmě nevhodné, a proto pokud se rozhodnete na ně nouzově vsadit, neměly by rozhodně trvat déle než týden, jinak můžete počítat se zdravotními problémy, které před odjezdem na dovolenou jistě nechce.

Zkuste si zvolit typ diety podle toho, které z vypsaných jídel vám chutná nejvíce. Věřte ale, že po týdnu, kdy budete jíst jen tu jedinou potravinu, ji pak dlouho nebudete chtít ani vidět.

Rychlá dieta jako detox
Nedržte dietu, ale začněte s detoxikací organismu. Sedmidenní očista nastartuje zdravé hubnutí a navíc prospěje vašemu tělu, které je zanášeno různými nepříliš prospěšnými látkami běžně obsaženými v potravinách. A jak na to? Vynechte všechna masa, samozřejmě s výjimkou rybího, cukry, smažená jídla, těstoviny, světlé pečivo i omáčky. Teď to možná vypadá, že kromě tmavého pečiva a ryb nebudete smět jíst skoro nic, ale tak to není. Do svého detoxikačního jídelníčku můžete zařadit zeleninu, ovoce (z důvodu obsahu fruktózy ovšem pouze ráno a dopoledne), rýži, luštěniny.

Pokud potřebujete večer u televize něco tzv. chroupat, pak zvolte nesolené ořechy a semínka, ovšem v přiměřeném množství, protože zvláště ořechy jsou velmi tučnou záležitostí. Uvidíte, že po týdnu se budete cítit jako znovuzrozená a vaše tělo vám bude vděčné za přočištění. Hubněte, ale opatrně Pokud se vám podaří díky detoxikaci nastartovat hubnutí, pamatujte, že jedině dlouhodobá změna životního stylu přinese skutečně žádané a trvalé výsledky. Zdravý úbytek váhy je přibližně 1 % vaší hmotnosti za týden. Pokud je tedy vaše současná váha 70 kilo, neměla byste hubnout více než 0,7 kila týdně. Proto stejně důležité jako zvolit správný způsob hubnutí je i vytyčení reálných cílů. Vyhnete se zbytečnému rozčarování a neztratíte motivaci na cestě za vysněnou postavou.

Není to jen o jídle
Zažívání podpořte pohybem. Nejrychlejší výsledky vám zaručí běh, při kterém spálíte velké množství kalorií za krátkou dobu, ale také dlouhá rychlá chůze, temperamentní tanec, zumba nebo kolečkové brusle. A pokud chcete své snažení podpořit ještě dalším způsobem, vyzkoušejte saunování, které vás odvodní. Z finančně náročnějších možností se pak nabízí neinvazivní liposukce pomocí ultrazvuku nebo vacupress, při kterém je pomocí podtlaku prokrvovaná kůže a podkoží. Díky tomu pak dochází k vyšší tvorbě kolagenu a elastinu, což znamená zpevnění a vytvarování problematických partií, odstranění celulitidy i strií a zeštíhlení až o několik centimetrů.

 

Zdroj obrázků: Fotolia.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram