Potřebují vaše vlasy změnu? Nechte se inspirovat kolekcí účesů Franck Provost

Potřebují vaše vlasy změnu? Nechte se inspirovat kolekcí účesů Franck Provost

„Femme, femme, femme…“ to je název nové kolekce účesů Franck Provost 

„Femme, femme, femme…“, to je název nové kolekce účesů Franck Provost pro období podzim/zima 2013-2014. Je oslavou moderní ženy, sebejisté a svůdné, okouzlující a nekonvenční. Právě ženskost a temperament jdou ruku v ruce, a to ať už jsou vlasy krátké, nebo delší, vždy dodají výraz a podtrhnou styl každé ženy, osudové „femme fatale“, rebelky či svůdkyně. Důraz je kladený na krátké střihy ve stylu legendární modelky Twiggy a grafická mikáda.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Každý den jiná! Všechny střihy kolekce jsou jako obvykle navrženy tak, aby umožňovaly různé úpravy účesu podle stylu či nálady. Ve hře je také lesk vlasů. Jemné a vždy přirozené kontrasty podle speciálních technik barvení Franck Provost „Couleurs Précieuses“ vytvářejí hloubku účesu a oživí ho tisíci odlesky. Ve stylu Twiggy Kdo by ji neznal, jako modelka byla netradičně krásná a velice úspěšná. I vy můžete mít to, co ji spolu s extrémní štíhlostí odlišovalo. Nechte si vytvořit účes podle Twiggy, krátký a elegantní s jemnými odstíny. Ofina mu pak přidává hloubku a reliéf.

DALŠÍ RADY JAK NA VLASY

Exkluzivní technika značky Franck Provost „Balayage 2 Ors“ na základě zlatavé medové blond září lehce měděné odlesky. Zvlněné mikádo je trendy Absolutní ženskost vykouzlí výrazné kouřové líčení, které zdůrazní rovná ofina a svůdně zvlněné mikádo, které dodává efekt přirozené elegance. Pokud chcete modernější verzi mikáda, pak zkuste neodolatelný střih, díky němuž vynikne obličej. Ideální je třeba v barvě vytvořené exkluzivní technikou Franck Provost „Brun Cashmere“ pro tmavě kaštanové vlasy s jemnými mahagonovými záblesky.

 

Zdroj obrázků: Franck Provost&Fabio Salsa

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram