Pozdravte podzim přes ženskost v oblečení z kolekce Karen Millen!

Pozdravte podzim přes ženskost v oblečení z kolekce Karen Millen!

Karen Millen ve světě již 30 let slaví úspěch na módní scéně

Módní kolekce podzim/zima 2012/13 značky Karen Millen je postavena na tvrdé, ale maximálně ženské náladě. Nepřehlédnutelné jsou ženskou postavu zdůrazňující výrazné střihy, které se honosí motivy z vojenského prostředí nebo z jezdectví. Základní tmavou paletu barev doplňuje bohatý mix textur nebo květinová potisk. Důraz je kladen na detaily, které dávají ducha často až minimalistickému střihovému provedení oděvů. Střihy se zaměřují na boky a pas, které z nás dělají ženy.

Díky dostupnosti butiku i u nás se nyní můžete obléci tak, jak se oblékají celebrity, které si značku Karen Millen oblíbily. Nosí ji Rihanna, Taylor Swift, Nicole Scherzinger nebo Eva Longoria Parker. Ceny sice nejsou tak nízké, jako v low-endových buticích s oblečením, ale jsou pořád dostupné a značka se tak řadí mezi cenově dostupné luxusní módní značky.

A co dominuje v kolekci Karen Millen v letošní kolekci pro podzim a zimu 2012/13?
Tmavý glamour a zimní květy v hlubokém pralese, které jsou kombinovány s vrstvami černé, vítejte ve světě „Dark romance“. V nadcházející sezóně rozhodně stojí za povšimnutí „Peplum“, kde nebude chybět velký důraz na pas. Kůže bude jedním z hlavních materiálů sezóny. Složité prošívání, kvalitní a speciální zpracování a lemování ji posouvají na novou, vyšší módní level, „Hide and sleek“ od Karen Millen. Podzimní bohatství prosakuje přes třpytky zlata, stříbra, bronzu a cínu, které zdobí koktejlové šaty, a to je další z trendů s názvem „Hot metals“, který tvoří jednu z větví podzimní a zimní módní kolekce Karen Millen. Minimalistické a sportovní, tak se dá doslova nazvat řada Sports Illustrated. V kolekci s oblečením Karen Millen nechybí ani módní doplňky. Důraz je kladen na detail, kabelky, tašky, tašky na rameno i boty v sobě odráží všechny klíčové trendy sezóny.

 

Zdroj obrázků a informací: Karen Millen / poskytl Bohuslav Mäsiarčik

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram