Super nohy do jarního outfitu

Super nohy do jarního outfitu

Jaro se pomalu blíží a my budeme ukazovat více. Která z nás by se nechtěla pochlubit pevnou a hebkou pokožkou na nohou, zadečku, bříšku, pažích. Pryč s nepěknou celulitidou, striemi i jizvičkami. Jak ale na to? Dokážeme tyto nedostatky na naší kůži potlačit nebo se jich dokonce úplně zbavit?

Předcházejte nedokonalostem

S celulitidou i striemi se potýká snad každá žena. Některá v menší a jiná ve větší míře. Lepší je nedokonalostem předcházet, protože i když zpočátku nemusí být nic moc vidět, stav pokožky se může zhoršit téměř ze dne na den. Co je důležité? Tři věci: pravidelné cvičení, kvalitní strava v kombinaci s dostatečným příjmem tekutin a cílená kosmetická péče.

Kosmetika určená pro celulitidu a strie


„Klíčové je udržovat pokožku dobře hydratovanou pomocí vhodných kosmetických produktů. Proto vyhledávejte produkty s vysoce účinnými složkami,“ radí Marcela Kubátová, ředitelka kosmetiky Onclé, která se na tento problém specializuje. Pokud chcete bojovat skutečně efektivně, měli byste sáhnout po přírodní kosmetice s kmenovými buňkami. Ta neobsahuje žádné agresivní chemické látky, které mohou dráždit pokožku. „Přírodní produkty mají přirozené vlastnosti, které podporují regeneraci pokožky a pomáhají zlepšit její strukturu,“ říká Marcela Kubátová.

zdroj: onclé

Účinná trojice

Česká značka Onclé nabízí ucelenou řadu proti striím a celulitidě právě s vysokým obsahem kmenových buněk. Jde o Zpevňující olejový peeling s hloubkově regeneračními účinky. Obsahuje přírodní tenzidy, které šetrně odstraňují nečistoty a odumřelé kožní buňky. Dále o Luxusní olejové sérum, které ošetřuje, zpevňuje, chrání a obnovuje vnitřní struktury pokožky při striích a jizvách. Je vhodné pro dehydratovanou pokožku. A nakonec o Prémiový tělový balzám, který redukuje celulitidu a díky obsažené 3D kyselině hyaluronové hydratuje pokožku do hloubky. Při pravidelném používání pocítíte nejen výraznou redukci celulitidy, strií, ale také celkově pevnější, pružnější a hladší pokožku. Výsledky uvidíte již do 2 měsíců.

Proč mají kmenové buňky takový význam

„AKOSKY® APIUM jsou rostlinné kmenové buňky, které umí aktivovat tvorbu nového kolagenu a chrání pokožku před její destrukcí. Dokonce vyhledávají místa postižená celulitidou a striemi a účinně je potlačují,“ vysvětluje Marcela Kubátová z Onclé.        

Značka Onclé přináší cíleně působící kosmetickou péči s vysoce účinnými složkami. Byla vyvinuta s cílem poskytnout kvalitní a účinnou kosmetiku, která zajistí především zdravou a pohodlnou péči o pokožku celého těla. Značka Onclé nabízí tři ucelené řady produktů: Dámskou prémiovou kosmetiku pro regeneraci a remodelaci pokožky těla, Dětskou kosmetiku pro miminka s citlivou pokožkou a BIORGANIC - přírodní kosmetiku pro citlivou pokožku. www.oncle.cz

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram