Předkapelou Depeche Mode v Praze budou The Soft Moon

Předkapelou Depeche Mode v Praze budou The Soft Moon

Depeche Mode si vybrali jako speciální hosty americkou skupinu The Soft Moon. 

Depeche Mode si pro sérii koncertů po vybraných evropských městech vybrali jako speciální hosty anerickou skupinu The Soft Moon. Kromě Prahy se tato formace představí i ve Vídni, Drážďanech nebo Bratislavě.

The Soft Moon je americká neo-post-punková kapela z Oaklandu, jejíž ústřední postavou je producent, zpěvák, skladatel a instrumentalista Luis Vasquez. Hudba The Soft Moon pokrývá širokou škálu žánrů, včetně krautrocku, post-punku, psychedelie, world music a darkwave. The Soft Moon založil Vasquez jako sólový projekt v roce 2009. O rok později vydali The Soft Moon dva singly, "Breathe the Fire" a "Parallels", a zároveň započali práce na nahrávání debutového LP. Před jeho vydáním Vasquez soustředil energii do budování živé skupiny kolem svého projektu s cílem poskytnout plně smyslové zkušenosti v kontextu živého vystoupení. The Soft Moon do svých koncertů integrovali vizuální prvky včetně projekcí a světelné show. Nahráli tři studiová alba "The Soft Moon", "Total Decay" a "Zeros".
 
Koncert Depeche Mode se v pražské O2 areně uskuteční 10. února 2014. Vstupenky v rozmezí 1 290 až 1 790 Kč lze zakoupit ve sběrnách Sazka, a.s.
 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram