Předvánoční cáklotiny Báry Mottlové

Předvánoční cáklotiny Báry Mottlové

Jsou Vánoce nutně komerční a kýčovitý? Ano, jsou! Bohu dík! Pojďme si to tak užít!! Co na vánoční večírek? Nadhled s velkou hrstí cáklostí!

Velký dík, že jste si v tom předvánočním běsnění a kolotoči našli chvilku se zastavit a přečíst si zas pár řádků ode mě... Vůbec mě neuráží, že právě stojíte nekonečnou frontu na poště, ani to, že čekáte v půl jedný ráno, až cinkne budík, že můžete linecký KO-NE-ČNĚ vyndat z trouby, aby jste si ten samý budík nastavili na třetí ráno, aby jste to cukroví mohla KO-NE-ČNĚ namazat domácí bio marmeládou.

Naopak, jsem ráda, že vám spolu se svýma pohodovýma fotkama zkrátím volnou chvíli čekání.

 

 

Pro mě Vánoce pohoda jsou. Moje super mamina "ne, nechci s ničím pomoct" zvládne vše sama a světe div se - nechce s ničím pomoct - a já si pak po vnucené pomoci a prosmaženým odpoledni na Štědrý den vyhodím nožky na stůl, vyvalím nestoudně napuclé bříško u televize a nechám se ukonejšit rozpáleným krbem.

A copak to nedávají v telce? Ano, Lásku nebeskou a Bridget Jonesovou. Ostatně, v tomhle legendárním bijáku jsem ty trhlé vánoční svetry zaregistrovala poprvé. Od té chvíle si každý rok jeden svetr opatřím a uložím zas na těch 14 dní, kdy se dá opět nosit. Jo jo, od půlky prosince nenosím nic jiného - musím... Naštěstí takový svetr nikdy nezůstane bez povšimnutí a komentářů... Vánoce jsou tady! Taky mě ohromě baví ta vánoční bižuterie... Stromky, sobi a vánoční koule jako náušnice, bláznivé čelenky, parohy - ty viditelné a s chutí přiznané, blikátka nejen v oknech ale i na outfitech... Tahle móda se prostě musí brát s nadhledem a hlavně se toho nebát. Tak holky, jestli některá berete na vánoční večírek černé mini, které pojistí každou událost, dost mě zklamete...

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram