Přijďte na 50% koktejl slev k Jaroslavě Procházkové – máte poslední šanci získat některé kousky ze starších úspěšných kolekcí!

Přijďte na 50% koktejl slev k Jaroslavě Procházkové – máte poslední šanci získat některé kousky ze starších úspěšných kolekcí!

Přijďte dnes s módní návrhářkou Jaroslavou Procházkovou oslavit jaro! Ve svém butiku vám přední česká návrhářka tvořící pod svoji značkou Jaroslava nabídne 50% slevy na sortiment ze svých starších kolekcí. Díky tomu, že krédem tvorby Jaroslavy Procházkové je tvořit módu, které neublíží čas, získáte tak do svého šatníku nadčasové fashion kousky za výhodnější cenu. Místo jedněch úžasných šatů si tak můžete pořídit třeba hned dvoje!

Přední česká módní návrhářka Jaroslava Procházková pro nás přichystala dvoudenní módní slevový maratón a začíná již dnes. V úterý a ve středu, 23. a 24. dubna 2013 od 11:00 do 19:00 si v butiku návrhářky v pražské Lucerně (Palác Lucerna, Vodičkova 36, Praha 1, první patro, vchod je z Vodičkovy ulice mezi restaurací a květinami) můžete koupit oblečení z jejich starších kolekcí se slevou 50 %. Sleva se nevztahuje na nejnovější kolekci jaro/léto 2013, ale o to více si tuto akci nenechte ujít. Máte totiž poslední šanci získat některé ze skutečně povedených kousků z předchozích kolekcí.

V kolekcích Jaroslavy Procházkové najdete především pletenou módu. Avšak nepleťte se, protože nejde o žádné beztvaré zimní svetry a pulovry. Jaroslava umí pleteninu proměnit ve skvostné modely, které můžete nosit celoročně. Je to trend dneška, nedělit šatník na letní a zimní. A právě Jaroslava Procházková nabízí šatník, který můžete postupně rozvíjet. Úpletové šaty bez rukávů jsou příjemné na léto. Stačí na ně ale vrstvit další kousky z kolekcí návrhářky a postupně tak vytvářet outfity pro teplotně zrádné jaro, sychravý podzim ale i zasněženou zimu.

Jaroslava Procházková s každou další kolekcí přidává kousky, které se dají krásně kombinovat s oblečením z předchozích kolekcí. Je příjemné vidět, jak náš šatník „roste do krásy“ s každým novým kouskem a je navíc praktický, protože se v něm dají jednotlivé kousky skvěle kombinovat také navzájem. Přijďte tedy dnes nebo zítra do butiku Jaroslavy Procházkové a přidejte se mezi ty, kdo umí ocenit kvalitní a kreativní českou módu.

 

Zdroj obrázků: katalogy Jaroslavy Procházkové

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram