Přijďte se přesvědčit, že „Klír“ nejsou jen korzetové šaty a oslavte narozeniny návrháře 40% slevou na jeho modely!

Přijďte se přesvědčit, že „Klír“ nejsou jen korzetové šaty a oslavte narozeniny návrháře 40% slevou na jeho modely!

Přední český návrhář Josef Klír oslavil loni čtyřicátiny a oslavil je stylově

Chcete mít ve svém šatníku „svého Klíra“? Proč nezačít právě teď když můžete s Josefem Klírem oslavit jeho čtyřicátiny a získat tak hezký dárek jeho modely s výraznou slevou. 40% narozeninová sleva platí pro všechny modely, které najdete v ateliéru Josefa Klíra na Vinohradské ulici v Praze, ale také na zboží v e-shope návrháře.

Na kožené věci, jako jsou tašky, dámské kabelky, pánské tašky nebo kufry, a také na další kožené doplňky, jako jsou třeba kožené pásky, získáte slevu 20 %. Můžete se ale právě teď rozhodnout, že si konečně necháte od předního českého návrháře Josefa Klíra ušít svůj první model na míru. I zde můžete čekat malý dárek. Návrhář Josef Klír se vždy snaží svoje zákaznice odměnit malým dárkem doladěným k na míru navrženému a ušitému modelu. A tak ke svým šatům či kostýmku získávají zákaznice pozornost v podobě kabelky, pásku, šátku nebo jiných doplňků, které k modelu Josef Klír vybere.

Josef Klír a jeho tým vás rád přivítá ve svém ateliéru každý den od 10 do 17 hodin na Vinohradské 53 v Praze 2. V případě zájmu si můžete domluvit schůzku i mimo tyto hodiny nebo o víkendu.  Přijďte se přesvědčit na vlastní oči, že „Klír“ nejsou jen korzetové šaty! Pánské bílomodré triko JKJ s dlouhým rukávem. Pánská ''klírovská'' vychytávka s kapucí, vhodná na každou párty. Dámská béžová kabelka/vak z kůže. Celokožená kabelka uzavíratelná zipem. Vnitřní prostor není členěný, na podšívce je zipová kapsa na doklady. Pánská kožená taška modro-hnědá. Bordó celokožená pánská taška. Kufr uzavíratelný popruhem se sponou. Modrý celokožený kufr. Výšivka žiletka a JKJ. Po stranách tři odepínatelné kapsy s výšivkou.  Celokožený modrý opasek s přezkou JKJ ve tvaru žiletky. Ke každému nákupu, který v rámci této akce zákaznici Josefa Klíra uskuteční, získávají navíc také exkluzivní dárek v podobě kalendáře Josefa Klíra pro rok 2013. Jde o skutečný unikát, který se nedá nikde koupit a je určen pouze pro partnery a zákazníky módního návrháře.

 

Zdroj obrázků: Josef Klír

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram