PŘÍPRAVA NA CHLADNÉ POČASÍ: NEJLEPŠÍ PLEŤOVÉ OLEJE

PŘÍPRAVA NA CHLADNÉ POČASÍ: NEJLEPŠÍ PLEŤOVÉ OLEJE

Jedním z nejlepších způsobů, jak pleť chránit a bojovat proti jejímu vysoušení, jsou pleťové oleje. Nenechte se zmást nebo dokonce vystrašit, oleje jsou skvělým zdrojem živin a vaší pleti dodají potřebnou hydrataci bez pocitu mastnoty.

Pomalu, ale jistě nám začíná období chladných dnů, a to nedělá dobře nikomu, obzvlášť pak naší pleti. O přechodech z vytopených místností do chladných ulic ani nemluvíme. Pleťové oleje jsou tak čím dál častěji zařazovány do pleťové péče, protože svým obsahem a účinností často předčí leckteré pleťové krémy. S každým podobným produktem je to stejné. Stačí pouze vybrat ten správný, který bude vyhovovat typu vaší pokožky. Máme pro vás několik top pleťových olejů, které nesmí tuto zimu chybět ve vašich kosmetických taštičkách.

Caudalie Vine [Activ]

Pleťový olej Caudalie je noční péčí, obsahující kyselinu linolovou a hroznový olej, takže je vhodná pro problematickou pleť. Poskytuje hloubkové vyživení a hydrataci pleti.

Clarins Rebalancing Care

Pleťový olej Clarins je vhodný především pro suchou pleť. Ptáte se na složení? Je tvořeno ze 100 % z rostlinných složek, takže žádná voda. Toto oceníte nejvíce právě v zimních měsících. Proniká do spodních vrstev pleti, takže jeho výsledky uvidíte téměř ihned. Projasní, zjemní a vyživí vaši pleť.

Grown Alchemist Activate

Kouzelná lahvička se zázračným obsahem. Jedná se o intenzivní antioxidační olej, který je vhodný jak na den, tak na noc. Působí především proti známkám stárnutí pleti a její dehydrataci. Obsahuje totiž směs organických olejů, které vaši pleť vyživí. Jedná se o šípkový olej, mandlový olej a brusinkový olej. Dále také rýžové otruby, rakytník a brutnák lékařský. Takové malé must have na letošní zimu.

Kiehl's Daily Reviving Concentrate

Tohle lehké denní olejové sérum se jistě bude hodit všem z města, protože zvyšuje přirozenou obranyschopnost pleti před působením vnějších vlivů. Samozřejmě těch nevítaných. Navrací pleti mladistvý vzhled a zároveň ji chrání díky účinné směsi přírodních olejů před volnými radikály.

elle.com, notino.cz, kiehls.cz, pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram