Přírodní kosmetika PapaYa

Přírodní kosmetika PapaYa

Na český trh právě přichází nová značka přírodní léčebné a pečující kosmetiky Only PapaYA, která nabízí přípravky australského původu...

Exotická papája dodá pokožce zdraví i krásu

Na český trh právě přichází nová značka přírodní léčebné a pečující kosmetiky Only PapaYA, která nabízí přípravky australského původu vyráběné pomocí jedinečné technologie, díky níž je v nich zachováno vysoké procento cenného extraktu z čerstvých plodů.

Papája obsahuje důležitý enzym papain, který mimo jiné podporuje trávení a působí protizánětlivě, a proto tento tropický zázrak využívali lidé pro léčbu nejrůznějších neduhů již od pradávna.  Řada kosmetických výrobků Only PapaYA nabízí pečující přípravky, které jsou vyráběny výhradně z čerstvých plodů a neobsahují parabeny, sulfáty ani vazelínu.

Produkty přírodní kosmetiky Only PapaYA působí blahodárně doslova na celé tělo. Mají antioxidační účinky, dodávají pokožce potřebnou hydrataci, některé z nich napomáhají k urychlení regenerace sekundárních projevů ekzémů, lupénky či diabetických a  bércových vředů, proleženin, špatně se hojících ran. Kosmetika je vhodná zejména pro suchou, citlivou či poškozenou pokožku.

Další články o kosmetice

Přírodní kosmetika Only PapaYA je vhodná i pro ty, kteří dbají na prevenci proti stárnutí kůže
a ocení ji lidé problematickou pletí. Díky vysokému obsahu účinných látek Only PapaYa zabraňuje tvorbě vrásek, přináší omlazující a zvlhčující účinky a pomáhá léčit citlivou, suchou či podrážděnou pokožku obličeje, krku a dekoltu. Přípravky oceníte také ve chvíli, kdy máte nějaké povrchové poranění typu řezných ran, odřenin či popálenin.  

 

Svůj podíl na tom, že bude kosmetika Only Papaya dostupná v Česku, má zpěvák Petr Janda. Tváří značky se stala jeho dcera Marta.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram