Pro vánoční dárky do IGY

Pro vánoční dárky do IGY

Nové IGY postupně otevírá zbývající obchody a dává vám tak jedinečnou příležitost nakoupit všechny své vánoční dárky v moderním prostředí, a k tomu třeba ještě vyhrát mIGYlion! 

Budějovické IGY má v předvánočním čase na co nalákat. V listopadu otevřelo svou zbrusu novou část, postupně otevírá také zbývající obchody a k tomu pro své návštěvníky má připravených tolik aktivit, které vám zpříjemní vaše nákupy. Obchodů, které jsou vám nově k dispozici pro vaše vánoční nákupy, je hned několik. Za zmínku stojí RITUALS, který v Jihočeském kraji najdete poprvé. Zaměřuje se na prodej kvalitní kosmetiky, která je zrovna pod stromeček jako dělaná. Dále TERRANOVA či DESIGUAL, ADIDAS, EXE JEANS a FERRAT společně s pop-up storem STYL21, který nabízí kabelky LYDC. Odpočinout od nákupů a občerstvit se si kromě v Costa Coffee můžete nově také v Dékáčku, Fruitisimu nebo Vietfood.

Trávit čas v IGY můžete však i jinak než nákupy. Až do 17. prosince si pro vás obchodní centrum přichystalo jedinečnou hru o mIGYlion. Stačí, když nakoupíte nad 400 Kč a pak se můžete pokusit otevřít trezor s výhrou pomocí kódu, který si ale musíte zkusit tipnout. A co dál? Až si budete užívat předvánoční atmosféry v IGY, můžete se nechat se svou rodinou nebo přáteli zadarmo vyfotit ve fotokoutku a fotku si odnesete vytištěnou zdarma rovnou s sebou! Pokud nechcete své děti trápit chozením po obchodech nebo by neměly zahlédnout, co přinese letos Ježíšek, za šedesát korun na hodinu vám je pohlídají v novém koutku Igyště pro sviště a můžete si také nechat zabalit dárky.

Úplné dokončení IGY přijde v únoru 2018. Pro své zákazníky chystá dvoupatrový NEW YORKER, vinotéku proslulého Vinařství U Kapličky a marketingová ředitelka IGY také dodala, že se stále jedná s vhodným nájemcem, který by doplnil nabídku IGY o fitness a wellness služby. Zákazníci se mohou těšit také na restauraci s italskou kuchyní.

Čas běží, Vánoce nepočkají. Jděte si užít nádherné vánoční výzdoby, chutě oblíbeného nápoje z Costy a nákupů dárků pro ty nejbližší do IGY.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram