PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

PROBUĎTE SVÉ VLASY K ŽIVOTU S MATRIX INSTACURE

Kdyby vlasy uměly mluvit, co by asi řekly? Pro všechny vlasy, které volají o pomoc, vytvořila značka Matrix speciální pečující vlasovou řadu Instacure.

Řada Instacure

Značka vlasové kosmetiky Matrix, spadající pod Divizi profesionálních produktů společnosti L’Oréal Česká republika, si již několik desetiletí získává přízeň především díky nekomplikovaným řešením všech vlasových potíží, hravé a nadčasové péči o všechny typy vlasů a friendly komunikací se svými kadeřníky i klienty. V červnu oficiálně Matrix uvedl na český i slovenský trh novou řadu Instacure, která je již dostupná v kadeřnických salonech. Od srpna je pak řada k dispozici i v online prostředí a u partnerů značky. Září je věnováno veškeré komunikaci na finální spotřebitele, proto jsme vás, novináře, přivítali až posléze.

Zaměření

Řada Instacure aktuálně zaměřila svou pozornost na problém číslo jedna: extrémně namáhané vlasy. Tento problém ještě prohlubují náročné procedury, jako jsou styling, pravidelné foukání, kulmování nebo žehlení, ale také pobyt ve smogovém prostředí, chlor a dlouhodobý stres. „Není žena, která se s problémem poškozených vlasů v důsledku každodenního stylingu účesu nepotýká. Na hřebenu si dennodenně najdeme velké množství polámaných konečků vlasů. Proto je řada Instacure ideální společník do každé ženské koupelny. Ve 3 krocích posílí oslabené vlasy a redukuje tak lámavost oslabených a křehkých vlasů,“ vysvětluje Andrea Babicová, produktová manažerka značky Matrix. Výsledkem jsou vlasy postrádající sílu i lesk, vlasy citlivé a lámavé. Právě těm je určena kompletní vlasová řada Matrix Instacure, která všem typům vlasů poskytuje následující benefity:

Okamžitě vyplňuje porézní místa.

Šetrně odstraní nečistotu a usazeniny.

Proteinová složka vlasy chrání a vyživuje.

V jediném okamžiku připraví vlasy na následnou péči.

Výsledkem jsou zdravější, hladké a poddajné vlasy.

Síla tekutých protejnů

Co je pod víčky

Bohatý koktejl tekutých proteinů vytváří kolem vlasu ochranný štít a zároveň dokáže posilnit oslabené vlasové vlákno. Vyplněním porézních míst se vlasy stávají hladkými a poddajnými. Matrix Instacure je tudíž profesionální vlasovou službou dostupnou všem. Kompletní rutina Instacure se skládá z čisticího šamponu Matrix Instacure proti lámavosti vlasů, vyživujícího balzámu Matrix Instacure s maximem tekutých proteinů a vitaminového spreje Matrix Instacure s provitaminem B5.


Zdroj: se svolením Matrix

 

„Tato řada skvěle doplňuje nabídku péče pro klientky. Většina žen si stěžuje na rychle odrůstající vlasy u hlavy, ale neviditelný nárůst délky a slabé, roztřepené konce. Instacure řada je skvělým řešením pro tento problém. Díky růžové barvě obalu a dokonale vyladěné parfemaci je tato řada navíc lákavá a oblíbená,“ dodává Monika Vítková, kadeřnice a školitelka značky Matrix. Pravidelným používáním pečující rutiny Matrix Total Results Instacure se stanou namáhané vlasy až o 60 % silnější, poddajné a hebké. A především – mohou nekomplikovaně a zdravě růst.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram