Proteinové smoothie – must-have pro sportovce i zdravá svačinka během dne

Proteinové smoothie – must-have pro sportovce i zdravá svačinka během dne

Potřebujete tělu dodat palivo během tréninku? Chcete po sportu načerpat pořádnou porci energie? Nebo jen nevíte, čím zahnat hlad během rána či odpoledne? Vsaďte na proteinová smoothie. 

Připravíte si je za minutku a svůj organismus zásobíte samými zdravými látkami.

Sportovci, jíte dostatek bílkovin?

Trávíte hodiny v posilovně nebo na sportovních lekcích, hlídáte si jídelníček, ale vytoužené buchtičky na břiše stále nepřicházejí? Pak máte nejspíš nesprávně nastavený stravovací režim. Zařaďte do svého jídelníčku pravidelný přísun kvalitních bílkovin. Jen tak dosáhnete vysněné postavy a zároveň vaše tělo nebude strádat.

Hlavní jídlo byste neměli spořádat později než tři hodiny před zahájením tréninku. Pokud navíc víte, že vás odpoledne čeká aktivní pohyb, vyvarujte se na oběd těžko stravitelným pokrmům. Naopak si dopřejte spíš kvalitní složené sacharidy v kombinaci s bílkovinami a vlákninou. A taky velkou porci jakkoliv upravené zeleniny.

Zhruba hodinu až dvě před začátkem cvičení si pak ještě dejte menší svačinku. Nemáte čas na vymýšlení a přípravu vyváženého předtréninkového jídla? Sáhněte po proteinových smoothies od Iswari. Jednoduše je smícháte s vodou nebo (rostlinným) mlékem, protřepete v shakeru – a máte hotovo. Smoothies s obsahem proteinu si slupněte klidně i hned po ukončení tréninku. Bílkoviny totiž podpoří rychlejší regeneraci svalů, které navíc pomohou i pěkně vyrýsovat.

Svačinka i snídaně, kterou máte hned

Proteinové nápoje Iswari ale nemusíte ucucávat jen po cestě do fitka nebo z fitka. Hodí se také jako jednoduchá a výjimečně zdravá a výživná svačinka nebo snídaně s komplexním složením, kterou si můžete dopřávat klidně každý den.

Základem proteinových smoothies od Parvati je rýžový protein, který je lehce stravitelný a pomalu se vstřebává. Proto rychle zaženou pocit hladu, a navíc vaše tělo obohatí o pořádnou dávku vitamínů a minerálů. Obsahují totiž prověřené superpotraviny a místo umělých sladidel v nich najdete sacharidy z peruánského ovoce lucuma, španělského tygřího ořechu a indonéského kokosového cukru.

A jak proteinová smoothie připravíte? Stačí promíchat požadované množství s vodou či mlékem v praktickém shakeru. Směs ale můžete přidat i do vaší oblíbené snídaňové kaše, ovocné či zeleninové šťávy nebo jogurtu.

Vyberte si z široké palety příchutí – svěží lesní plody, nakopávací matcha, zdravím kypící zelené superfoods, slaďoučké kakaové plody nebo exotická maca. Zaženete hlad, dobijete baterky, pochutnáte si, a ještě uděláte něco pro své zdraví.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram