Protože poznámky pod čarou bývají důležité

Protože poznámky pod čarou bývají důležité

Nová kategorie článků, ve které vás budu provázet módou i životem, který se kolem ní točí. Upřímná. Úsměvná. Osobní. Opravdová. A melancholická. 

Začít psát pod záštitou největšího módního webového magazínu v Česku je sen asi každé holky, kterou baví móda, oblékání, styl a kosmetika. Jsem jednou z nich. A mám to štěstí, že mě se ten sen plní.V kategorii Poznámky pod čarou s vámi od teď budu sdílet své dojmy z módních trendů, svůj styl (v módě i v životě) a zážitky, které někdy budou módní a někdy ne. Proč Poznámky pod čarou? Jednak proto, že se s módou a tématikou celého webu sice protínají, ale ne úplně stoprocentně a jednak proto, že poznámky pod čarou vždycky lákají oko čtenáře. Protože chytrý čtenář ví, že se v nich kolikrát skrývá jakési know-how, vysvětlení, odtajnění, náhled do zákulisí a že se v nich dá dočíst spoustu dalších informací, než jsou ty v hlavním obsahu. 

Chytrý čtenář ví, že poznámky pod čarou odkrývají know-how, náhled do backstage, osobní pocity a další významy.

Moje poznámky budou upřímné a pravdivé, což v dnešním světě vidím jako nutnost. Budou osobní a opravdové. Čas od času také úsměvné, vděčné, radostné, melancholické a smutné. A věřím, že na sebe časem vezmou ještě desítky dalších podob. Provedou vás životem módní redaktorky, krásným, ale náročným světem slečny, kterou dělá neobyčejnou její práce a vidění světa. Na té cestě mezi nádherným módním světem plným iluzí a všedností každodenního života se budeme potkávat. A já už se nemůžu dočkat.   

Mějte se krásně a už brzy! 
V.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram